📰 News
Kalendarz adwentowy 2013
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (6)
SUPER NAWÓZ ..... A to Ci niespodziankaaaaaaa
I jeszcze się pytają czy podoba nam się prezencik.... NIE, nie podoba. Dla ludzi na 80 lvl i wzwyż SN to taki średnio fajny "prezencik"
Daliby ze 100 złotych orzechów, bo nie dozbieram do bananów, ale pewnie jak dadzą to z 10 sztuk, nie więcej.
Ruda, nie zapominaj, że BP to Niemcy i nie mówią po polsku. Mało prawdopodobne, by dotarły do nich komentarze z polskiej strony, a jeśli już, to z pewnością prezenty w kalendarzu były już ustalone. Nie wiem po co w każdej sprawie pyta się nas o opinie, skoro te i tak są bezużyteczne i raczej nie docierają do kierownictwa w Niemczech.
Zaloguj się aby dodać komentarz.