📰 News

Kalendarz adwentowy 2013

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10690
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 KingQpa
01.12.2013
5 razy super nawóz dziękuje o wielkie BP. Dobrze ze święta urządzam ja a nie BigPoint :D
👤 Kasiula1981
01.12.2013
w kalendarzu adwentowym przeważnie znajdują się małe czekoladki albo inne mini prezenty więc nie ma co narzekać, że super nawóz a nie od razu drzewko florenowe.
👤 Ruda1289
01.12.2013
Pytali się jakie nagrody chcielibysmy w kalendarzu. Ludzie pisali, że super nawóz i super nawóz Zosi to już przeżytek i mogliby dac coś innego. A BP co daje?
SUPER NAWÓZ ..... A to Ci niespodziankaaaaaaa _buaha_buaha_buaha_buaha .... No w góle się nie spodziewałam _77 _77 _77 ..... To się BP popisałoooooo...... Dzięki BP już nie mam 500 szt super nawozu tylko 550..... ŁAAAAAŁ ..... _rotfl_rotfl_rotfl
I jeszcze się pytają czy podoba nam się prezencik.... NIE, nie podoba. Dla ludzi na 80 lvl i wzwyż SN to taki średnio fajny "prezencik" _63 :(
👤 bik_san
01.12.2013
normalnie sory za slownictwo zajebiscie _buaha _rotfl by sie nie wygupiali jutro chce 10 kropel wody_rotfl
👤 batmanka
01.12.2013
bik_san, obyś nie wykrakał.
Daliby ze 100 złotych orzechów, bo nie dozbieram do bananów, ale pewnie jak dadzą to z 10 sztuk, nie więcej.
Ruda, nie zapominaj, że BP to Niemcy i nie mówią po polsku. Mało prawdopodobne, by dotarły do nich komentarze z polskiej strony, a jeśli już, to z pewnością prezenty w kalendarzu były już ustalone. Nie wiem po co w każdej sprawie pyta się nas o opinie, skoro te i tak są bezużyteczne i raczej nie docierają do kierownictwa w Niemczech.
👤 ulaszka
01.12.2013
cały rok zarabiaja na nas kase i na pewno sie nam nie odwdziecza prezentami wiec szkoda czasu i klawiatury na pisanie opinii
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.