📰 News

Użytkownicy pytają, BP odpowiada (część VI)

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10687
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 blizniaki172
29.11.2013
mogliby wprowadzić osobiste nagrody na urodziny lub z okazji zarejestrowania się w grzeloozak
👤 Deso
29.11.2013
Znowu przekładają G&T, a tak naprawdę nie chce im się tego robić. Czy ktoś poza mną, przestał czekać już na G&T?

Co do reszty. Niech darzą więcej eventów, gdzie zdobędziemy złote banany. Bo akurat w obecnych dożynkach mam podejrzenie, że co niektórzy na liście top 500 kantują i to ostro.
👤 KeramAklap
30.11.2013
G&T miał być zrobiony szybciej niż zazwyczaj (zaraz po naprawieniu błędów) a wychodzi na to że będzie dużo, dużo później:@:(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.