📰 News

Święta, święta....

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10679
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 hubert91
25.11.2013
Kolejne świąteczne nagrody do kolekcji:)
👤 czekalowska
25.11.2013
hubert91 nie narzekaj to są piękne święta nawet na farmie i czekam na świąteczny wystrój miasta pozdrawiam
👤 hubert91
26.11.2013
czekalowska nie zrozumiałaś kontekstu mojej wypowiedzi, ja właśnie cieszę się na myśl o takich przedmiotach, ponieważ mam fioła na punkcie ozdób świątecznych. w Eventach G&T za brakujące ozdóbki Bożonarodzeniowe oddawałem obiekty o o wiele wyższej wartości:)
👤 kacperek2811
26.11.2013
jupi nagrody św to jest toallah
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.