📰 News

Kula ukazała giganty....

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10652
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Raiderek
05.11.2013
chyba nadciaga pociag:)
👤 Jardo
05.11.2013
pewnie nagrody z Ekspres "San Gigantika"
Cieakwe tylko ile pol będzie zajmować - 3x3? więcej?
👤 batmanka
06.11.2013
Odpada. Nie mam miejsca na zagrody. Lepiej by w końcu naprawili i uruchomili G&T, tobym posprzedawała te które mi zbywają.
👤 KeramAklap
06.11.2013
batmanka my czekamy na G&T jak dzieci na prezenty w swieta :D
👤 cebrzyk
07.11.2013
[img]http://sharedimages.a.bpcdn.net/CMTool_FileUpload/support/cmt/1030/73b921c74abcd18848e2ea3386312b165270cc1a.gif[/img] ... i dostajemy 1x kucyk szetlandzki
👤 cebrzyk
07.11.2013
[img]http://sharedimages.a.bpcdn.net/CMTool_FileUpload/support/cmt/1107/af43131db8b0ce60e7dd041e3b47d28e527b5c70.png[/img]
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.