📰 News

Kino

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10611
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (20)

👤 Frost61
11.10.2013
Czy to już działa?
Widziałem trzy różne filmy a stan wciąż 0 !!!!
👤 DAvSON
11.10.2013
Jeszcze są problemy. Technicy pracują nad ich naprawą. Mi też nie działa....
👤 czajan83
12.10.2013
Wspaniałe te false starty eventów
Wygląda to jakby producentowi brakowało betatesterów _40
👤 orszulka70
12.10.2013
obejrzalam 3 pozniej probowalam wyskakuje ze w tej kategorii nie ma filmow zenada
👤 Pyzatka
14.10.2013
Szkoda że nie mogę obejrzeć ŻADNEGO!!!!!!!!!! filmu:o
👤 kasiunia1232
14.10.2013
Nie moge zobaczyć ani jednego filmu.
👤 alutka7
14.10.2013
Niestety w tej kategorii nie jest dostępny w tej chwili żaden filmik. Takie cos pisze co to znaczy weszłam 3 x i co mam robić
👤 alutka7
14.10.2013
Czy ktoś mi odpowie o co chodzi z tym kinem że nie ma żadnych filmów do oglądnięcia??
👤 irenka
14.10.2013
Z tymi filmami wyszlo jak zwykle........._zly
👤 jezyna007
14.10.2013
Wyskakuje mi "W tej kategorii nie ma filmu" , znowu skucha :(
👤 orszulka70
14.10.2013
a skad sie bierze te wejsciowki mnie tez wyskakuje w tej kategorii nie ma filmu aja sie pytam to w jakiej??????????????????????????
👤 -Majka222-
15.10.2013
u mnie tez jakiejs kategori niema
👤 batmanka
15.10.2013
Byc może chodzi o kategorię "Polska". Nie wiem po co nam kino włączyli, skoro SponsorPay nie ma nam nic do pokazania.
2 dni temu obejrzałam jakąś reklamę, 2 razy tą samą, ale nie dopisało mi należnych 30 kinopunktów. Żenada.
👤 roman1954s
15.10.2013
niech by choć (nocną kategorię)włączyli :))przy dobrym filmie człowiek by o kinopunktach zapomniał:D
👤 bunia99
15.10.2013
15.10 a jak załaduje się jakiś film to to choćbym 100 razy go obejrzała to i tak zero kinopunktów nie mowiąc o portalach zaśmieconych _zly
👤 -Majka222-
16.10.2013
wogole po co te kino dali jak nie mozna nic zobaczyc jak zwykle cos nie tak :@
👤 isia1981
16.10.2013
Kolejny niewypał!! Wstyd dla BP !!! filmy do tej pory nie działają!!! ŻENADA !!!_042
👤 orszulka70
17.10.2013
moze ktoś wie skąd się bierze bilety do kina którego nie można obejrzeć
👤 dmdm
17.10.2013
Kino jest ale nie ma efektów.
👤 orszulka70
27.10.2013
czy ja obejrze to kino czy film jak zwał tak zwał i tak nie ma nic tylko po co denerwować ludzi pytam
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.