📰 News

Zwiastun nowej bahamaramy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10595
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 Deso
19.09.2013
Trailer nic nie pokazuje ciekawego... Zmarnowane pieniądze...
👤 sobol84
20.09.2013
nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce zeby o tym pisac ale mam zarzuty w sprawie bananów
Mam poziom 123 i dostałem 40 bananów te osoby co zaczynaja grac na bahamie maja łatwiej i szybciej zeby zdobyc banany poniewaz szybciej przechodza poziomy do poziomy 50 mozna wskoczyc do miesiąca a my zeby przejsc jeden poziom potrzebyjemy około 50 dni wiec moje stwierszenie jest takie ze jestesmy pokrzywdzeni tymi 40 bananami powinni pomnożyc nam 5X poziom a nie dawac 40szt jednorazowo to wtakim razie chce zaczac bahame od początku wiem ze mamy juz niektóre posągi odblokowane ale nie mielismy wyboru które chcemy i w jakim czasie ci co zaczynaja to taki wybór maja i napewno zeby odblokowac posagi nie potrzeba 500 szt na stanzeby miec te wszystkie uprawy i zagrody moze bp coc z tym zrobi moze daja nam jako bonus wiernosci jakies banany
Co wy o tym myslicie
👤 Ruda1289
20.09.2013
Tak Sobol84 masz rację. Rządamy wyboru i w ogóle _yoo. Ale na przyszłość stawiaj kropki na końcu zdania... _013
👤 Malina79
20.09.2013
sobol84 - popieram!
👤 newarte
21.09.2013
popieram propozycję , dodajcie bananów tym którzy ciężko pracowali przez całe miesiące na bahamie
👤 batmanka
23.09.2013
Słusznie, Deso. Nie wiem co ma ten filmik pokazywac. Zazwyczaj reklamuje się coś, co dopiero nadejdzie, a nie coś co już jest od paru dni.
Wygląda to tak, jakby dotąd niewielki odsetek graczy odblokował port za banany w domku tropikalnym, ale czy można się temu dziwic? Tak mało bananów, a tak dużo posągów.
sobol84, święta racja. Powinni byli nam dac banany za wszystkie poziomy wstecz, bo większośc z nas po aktualizacji wyspy wylądowała na ponad setnym poziomie, przez co stracili ponad 500 bananów. Taka ilośc piechotą nie chodzi. Jeśli nie zaczną dawac bananów tak jak gwiazdek za misje dotyczące Bahamy, to wkrótce może się skończyc nieciekawie.
👤 112233pawel
24.09.2013
Ruda1289 piszemy żądamy
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.