📰 News

AKTUALIZACJA: Wyspa Skarbów

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10584
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 AnEcZkA
16.09.2013
Wszyscy gracze, którzy mają odkrytą Bahamaramę, mają teraz powód do radości,_rotfl Przepraszam bardzo jaki powod do radosci,taki ze mam tylko 6 bananow a do odblokowania potrzebne az 70 _rotfl,No trudno ,powolutku ,na spokojnie sie za rok odkryje kolejna wyspe_056za pomysl
👤 Ruda1289
17.09.2013
Jak napisałam na sbx będę to robic do emerytury, a jak nie skończę przed smiercią to wnuki moje dokończą ..... Naprwdę z tą ilością produktów i bananów z lekka przesadzili _037
👤 ZieloneWzgorze64
17.09.2013
Przesada to mało powiedziane!!!! Brak słów!!!
👤 jezyna007
17.09.2013
Lepiej by było dodać wyspę do upraw a nie na ozdoby bo towaru trzeba dużo a miejsca na uprawę jest mało :(
👤 bess
17.09.2013
A złotych bananów....brak:(
👤 sanrej
17.09.2013
niech płyną na wyspe sami_zly
👤 Christian
17.09.2013
BP zatrudnilo nowych programistow _kawaprzykompie moze oni nie wiedza, nikt im po prostu nie powiedzial _63 ze my juz mamy ogrod na skarby, pnacze na skarby, a teraz bedziemy miec jeszcze wyspe na skarby, moze by tak jeszcze zrobic w dzielnicy przemyslowej jakies centrum logistyczne na te skarby cos w rodzaju DHL albo UPS _zasady i nowe pnacze zeby wieszac na nim te zlote banany _rotfl kazde do odkrycia za 20 zadan w spoldzielni i 500 zlotych bananow no bo kazdy z nas ma ich tyle ze nie wiadomo co z nimi robic, ja mam az 15_042
👤 Akatka
17.09.2013
zamiast gwiazdek dajcie banany oni wogole nie mysla
👤 Deso
17.09.2013
A ja mam dopiero 25 złotych bananów. Krótko mówiąc... Zacytuje tu kogoś... "I'm in hell"
👤 maj03
17.09.2013
Myślę że to raczej zraża go gry niż motywuje, gram już ho - ho - ho i coraz bardziej mam ochotę to rzucić
👤 isia1981
17.09.2013
Po kiego grzyba daliście gwiazdki w misjach w spółdzielni!!!??? Dajcie banany , skoro misja dotyczy Bahamy !!!! Totalna porażka- jak zwykle !!!_63
👤 nektarynka58
17.09.2013
maj03 ile wyciagasz PD z ozdobnej łąki
👤 uroczaada123
17.09.2013
Chyba kogoś pojebało_tytyty
👤 batmanka
18.09.2013
_056 uroczaada123. Nie za słownictwo, ale za trafnośc twoich słów.
Kiedyś dostanie się na Bahamę wymagało jednego kliknięcia na mapie (czy to na lotnisko, czy potem na statek). Na nowej wyspie trzeba było klikac najpierw na statek, a potem na teren siewny (w odróżnieniu od świątyni małp). A teraz trzeba klikac na statek, na wyspę główną i na teren siewny.
Niedługo może dojśc do sytuacji, w której do odblokowania wszystkich posągów będzie potrzeba więcej bananów, niż można zdobyc do 200-go poziomu na wyspie. W tej chwili na wszystkich 3 farmach ciułam 40 bananów na odblokowanie całej powierzchni siewnej, bo wtedy będę mogła wszystko rozplanowac i zobaczyc, na co mam miejsce. Póki tego nie zrobię, nic innego w świątyni małp mnie nie interesuje.
Samą aktualizację z wyspą skarbów uważam za lekko zbędną, jako że cudowne pnącze rozszerza się chyba w nieskończonośc, z tego co pamiętam. Wprawdzie nie mam i nie zamierzam go miec na żadnej farmie, więc nie wiem, czy na pnączu da się ustawiac bahamskie itemy. Ale tych jest tak mało, że cała wyspa odblokowywana za tysiące towarów tropikalnych wydaje mi się grubą przesadą.
Znowu duża aktualizacja i duża klapa. :(
👤 Christian
18.09.2013
dlatego wlasnie dla mnie to nie jest zadna aktualizacja tylko przemyslane dzialania zmiezajace zawsze do tego zeby oskubac nas z resztek zapasow jakie jeszcze mamy w stodolach.
👤 uroczaada123
18.09.2013
Sorki za słownictwo, ale człowieka zalewa ...... już nawet nie chodzi o zapasy w stodole zawsze można odpuścić sobie parę misji czy ewentów , ale po jakiego grzyba następne miejsce na badziewie i to za jaką cenę.Po jaką cholere jest pnącze jeżeli trzeba bulić floreny, wymuszanie robienia pełnych ewentów bo później na pnączu dziury. Powiększona bahamarama chwała im za to, ale ta wyspa skarbów to chyba największy gniot jaki wymyśliło BP.Gram już dość długo ale chyba nadchodzi czas powiedzieć GOODBYE bo ta gra przeradza się w FARSE_gasi_gasi
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.