📰 News

Nowe rośliny i drzewa na Bahamaramie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10553
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 Kotek
15.08.2013
oo ulubione yerba mate bedziemy robic:D
👤 marhelcin
16.08.2013
kiedy będzie dostępne odblokowanie ? mam 185 poziom 278 złotych banaów wszystkie wcześniejsze posągi odblokowane i nic z tych nowości nie moge odblokować ! po co było robić odblokowywanie za złote banany jak w dalszym ciągu coś mnie ogranicza nawet jeśli bananów mam sporo więcej niż potrzebne do wszystkich nowych posągów ?! co mnie ogranicza w takim razie ? proszę o szybkie wyjaśnienie !
👤 tesia614
16.08.2013
marhelicin , najprawdopodobniej poziom , ale pewna nie jestem , zaraz sprawdzę u siebie , bo u mnie jest 217 poziom
👤 tesia614
16.08.2013
a więc tak , musisz za 40 bananów odblokować sobie dział , a potem za kolejne banany musisz kupić licencję na zakup tych roślin i drzew , no i na koniec iść do sklepu , kupić nasiona i drzewka , dalszą procedurę znasz;)
👤 Akatka
16.08.2013
tak tylko gdzie sa banany jedno wielkie oszustwo
👤 Akatka
16.08.2013
ja zostalam oszukana na zlotych bananach
👤 marhelcin
16.08.2013
tesia614 - dzięki za odpowiedź !allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 wrotka1950
17.08.2013
ja też zostałam oszukana
do 24 poziomu nie dużo mi brakowało,odkrywałam posągi małp zamiast Posąg pole 4
pola 4 odkryłam
teraz mam 139 poziom i 34 złote banany.
do drzewa kaktusa prędko nie dojdę.._037
👤 Christian
17.08.2013
moze by tak kierownictwo gry urucuomilo moze chociaz w tym miasteczku cyrkowym jakas konkurecje zeby mozna bylo zdobyc jakos te zlote banany bo po 5 za przebyty poziom to stanowczo za malo, teraz zeby odblokowac ostatnia komnate i tego kaktusa potrzeba na komnate 40 bananow a na pierwsza z roslinek 20 to razem 60 bananow a to oznacza ze trzeba przejsc 12 poziomow jak ktos nie ma bananow, inwestycja na pare lat help a i to niewiadomo czy niektozy zdaza przed reta B)
👤 -awaria-
19.08.2013
dlatego już nie bedę w to g.... grać
👤 debionki
20.08.2013
ja też uważam,że te ilości bananów są zniechę:(:(cające i myślę,że jak moderatorzy z tym coś nie zrobią to stracą kilku graczy
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.