📰 News

Pełnia księżyca na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10552
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Ruda1289
14.08.2013
No nareszcie BP wzięło pod uwagę nasze prośby o przedłużenie pełni. Super. Wielkie dzieki _048. Mam nadzieję, że równie pozytywnie rozpatrza prośby o powiększenie/dodanie nowych pól _056
👤 isia1981
14.08.2013
Super, w końcu coś zaczynają robić _029. Czekamy teraz na nowe pola allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 podazajzamnax3
14.08.2013
chyba do piątku 23.08.2013 ;)
👤 orinoko
14.08.2013
potrwa nie do czwartku , tylko do piątku ( 23 sierpień )
👤 hubert91
15.08.2013
Jak miło z ich strony, skończy się wyścig z czasem, 24h to było stanowczo za mało i produkty na odblokowanie różnych pierdółek w sklepie czasem się zbierało i przez 3 kolejne pełnie.
👤 anecia1997
15.08.2013
Hubert91 jak Ty to zrobiłeś, że masz 3 pola ozdobne,
bo na 1 polu to tego nie postawisz nawet przy odblokowanym pnączu. Ja przy G&T po prostu sprzedaję wszystko ozdobne i tanie do BP bo i skrzynia pęka z nadmiaru.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.