📰 News

Nowe drzewko ? Ale jakie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10551
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Ruda1289
14.08.2013
Mam nadzieję, że jak dacie nową wyspę _aaa
👤 isia1981
14.08.2013
Właśnie!!! Najpierw dajcie nowe pola a potem inne rzeczy !!!!!!!!!!_aaa_xiadz
👤 peresek12
14.08.2013
Gdzie mam wcisnąć następne drzewo ?_tytyty
👤 anecia1997
15.08.2013
peresek12 - ja trzymam swoje nowe wielkie drzewa w skrzyni /super nawozu mam ponad 1 tys. szt., to samo dotyczy nawozu zosi i super paszy/. Mogę jedynie cieszyć się z ich posiadania bo korzyści żadne, ale pozbyłam się pierdomilionów badziewnych drzewek z któtymi nie było co robić, a jak przychodzi szukać skrzata lub surmii czy beczki do sadzenia, to nadmiar posiadania jest nader upierdliwy, bo te poszukiwane są gdzieś w środku.
👤 Christian
15.08.2013
przy takiej ilosci drzew i drzewek jakie wiekszosc z graczy posiada i takiei ilosci jakie sa potrzebne do wyprodukowania paszy ze skladnikow tychze drzew naprawde przydalo by sie nie jakies pole ale sad z prawdziwego zdarzenia, a nie jakies dodatkowe miejsca na pnaczach albo ogrody ozdobne.
👤 kukuryku
15.08.2013
... a jak wy myślicie gdzie mamy ten wasz termin wprowadzenia nowego drzewka do gry?..._faja
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.