📰 News

Zielony Ekspres

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10546
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 isia1981
12.08.2013
SUPER !!!! DZIĘKI _girls0 _papryczka
👤 czekalowska
12.08.2013
tak szybko się zgodzili, a o dodatkowe pola to trudno się doprosić
👤 aga2313
12.08.2013
żeby ONI zawsze byli tak zgodnie nastawieni na prośby graczy _yellowcard
👤 anecia1997
12.08.2013
radość wątpliwa. jak dasz drzewko za 250 + badziewne to dostaniesz badziewne /ale 1 szt znowu do pozbycia/, jak dasz cytrynkę/wartość 690/, to dostaniesz któreś z wielkich drzew.za 2 drzewka /2x260/ dostajesz najczęściej też badziewie xl np migdałowiec. jak poczekasz na G&T to zyskasz więcej z zamiany i to co chcesz_widzecie Nie wiem czy to nie jest czaset skórka za wyprawkę /jak zwykle/
👤 Christian
12.08.2013
nie wszystkich mozna zadowolic, ja za pierwszym razem tez bylem zly na ten expres ale jest film i mozna wszystkiego sie dowiedziec jak to dziala, ludzie dostajecie taka sadzonke jaka zamawiacie nie zauwazyliscie ? jak sie wysyla drogie sadzonki a masz zaznaczone ze chcesz mala to dostaje sie mala, tam sa trzy stopnie i wyraznie widac co w jakim przedziale trafia sie czesto lub bardzo czesto, ja juz dwa dni wysylam pociag za pociagiem i nie dostalem jeszcze nic gorszego niz wyslalem, radze nie klikac na pale, lepiej najpierw dowiedziec sie jak to dziala.
👤 kowienska
12.08.2013
Ja też dobrze się bawię. Dokupuje klonów lub migdałowców i wiśnie xl tak aby było za najmniejszą wartość (250) i pociąg jedzie. Fajna rzecz szkoda tylko że te nowe drzewka zajmują 4 pola.
👤 isia1981
12.08.2013
Fakt, że 4 pola to trochę dużo zważywszy, że ja np. samych drzewek dających super nawóz mam 15 sztuk także z resztą drzew z wymian muszę poświęcić leśną polanę _pazurki , mogliby dać jakies ekstra pole na te drzewska allah
👤 hubert91
15.08.2013
Ciekawi mnie czy z super drzew wylatują: narzędzia/składniki do przetwórni/wypadajki eventowe, jak ze zwykłych drzewek.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.