📰 News

Zielony ekspres - filmik.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10543
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 Malina79
09.08.2013
Jak bym miała tyle Florenów co na pokazywanym koncie to bym sobie tez drzewka dokupiła i na coś "bardziej konkretnego" wymieniła. To kolejny niewypał!! Ja mam same jabłonie i one mi nawet na najniższy poziom nie starcza!!!!!:o Człowiek musi się znów denerwować:@...
👤 marta1706
09.08.2013
Masakra jakaś, nadziałam się ostro na ten ekspress, zapakowałam cały pociąg i wymieniłam tylko jedną sadzonkę, myślałam że reszta pozostanie kasy na następną wymianę :( a tu zonk, pociąg odjechał i mam tylko jedną sadzonkę a resztę straciłam:|
👤 joanna070785
09.08.2013
Ja wcześniej zasadziłam te sadzonki i później, jak chciała, dać pola do sadzenia to, już nie mogłam w te miejsce nic wstawić!!!!!!!!!!!!!!!Dla mnie to kicha. Mam puste miejsce ..... :(
👤 malinowska46
10.08.2013
no to u mnie dwa razy przyszly drzewka po wymianie za 2000 normalnie ale za trzecim razem dostalam za sume 2000 drzewko za 500:o
👤 kukuryku
10.08.2013
Ten zielony shit niech im z powrotem do dupska wjedzie Badziew
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.