📰 News

Kula pokazała nam...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10541
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 kerdia922
08.08.2013
kolejne kolorowe zwierzęta na które nie ma miejsca.. a strusie jajo jest prawie bezużyteczne... co najwyżej zrobia 2 questy ze strusiami i jajami a potem znowu bedą one bezużyteczne.. juz lepiej mogliście zrobic kolorowe indyki bo farba jest chociaz potrzebna w alchemiku...
👤 Ruda1289
08.08.2013
I tu się zgadzam z Kerdia922 .... Gdzie mam to stawiać? Na głowie .... ? Pomyślcie o tym, że nie mamy miejsca. Ile mozna gadac i prosić o nowe pola. Jak do słupa sie pisze/mówi ..... _zly _zly _zly Co mi po nowych zagrodach jak nie mam ich gdzie umieścić? _aaa _aaa _aaa Już teraz zachodze w głowę co usunąć, żeby móc postawic cos innego :( BP jakieś ograniczone umysłowo chyba jest _tytyty
👤 cukierek2
08.08.2013
ja tez sie z Wami zgadzam_40jaja strusiowe nawet nie sprzedasz na rynku nikt ich nie potrzebuje_057mogli by cos innego wymyslic
👤 dobryfarmer
08.08.2013
dziwne rzeczy piszecie, może w inną grę gracie, strusie jaja potrzebne są do ciasta drożdżowego i ciasta biszkoptowego w piekarni, mi ich ciągle brakuje mimo, że mam 3 wytwórnie, na rynku dobrze się sprzedają aktualnie po 5 tyś SG, a co do zagród to jedna różowa wytwórnia jaj zastępuje dwie normalne więc można w ten sposób wygospodarować miejsce na coś innego
👤 juli01
10.08.2013
strusie jaja potrzebne i mi tez ciagle brakuje u mnie kosztuja około 4 tys ,ale prawda prawda z tymi polami i brakiem miejsca ;/
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.