📰 News

Rekompensata za brak wymiany roślin i wypadajek

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10539
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 Malina79
07.08.2013
Znow dostaniemy KOD BONUSOWY na przeprosiny...
👤 dobryfarmer
07.08.2013
Po co mi item jak nie ma gdzie stawiać. W pasku mam ich mnóstwo. Dajcie florki albo chociaż superpaszę.
👤 Ruda1289
07.08.2013
W sumie powiem tak... Jakby nic nie napisali to bym w ogóle nie zajarzyła czy dali jakieś PD i SG czy nie _rotfl Na tak dużą ilość PD i SG jaka posiadam te kilka w te czy wewte nie robi różnicy.A i połapać się trudno czy oddali np 200 pkt czy nie.Bo roslinki eventowe były zużyte do końca _yoo
👤 roman1954s
07.08.2013
Ruda1289 podobnie jak Ty dopiero z tego niusa dowiedziałem się że czegoś mi nie dopisali ,ale dobrze to świadczy o BP ,i jak jeszcze dadzą coś co będzie dawać mnóstwo Pd i SG he to na środku pola postawię i jeszcze budę z owczarkiem._rotfl
👤 Christian
07.08.2013
ja bym chcial taki item co by dawal raz na dwa tygodnie 1 SG i 2 PD _rotfl zeby czasem kierownictwo nie zbiednialo, mnie zamiast przybyc ubylo SG dzieje sie coraz lepiej, samowola jak w kolchozie na bialorusi, ja kupuje te SG za sms-sy wydaje na to prawdziwe pniadze, jak komus z konta znikaja pniadze to jest to sprawa kryminalna tak mi sie wydaje.
👤 Ruda1289
07.08.2013
Christian .... a to się usmiałam tą powalającą ilość PD i SG _buaha Wydaję mi się,yhym,że masz rację.Taka ilość PD i SG w zupełności starczy. Śmiem twierdzić, że więcej nie potrzeba _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha
👤 marhelcin
07.08.2013
jak item nie bedzie zajmował 1x1 i dawał co najmniej 500 pd i 200 sg raz na dobe conajmniej to możecie sobie darować ... i tak już się gubie w tym pasku co gdzie jest ... a ani tego sprzedać bo żal licencji kiedy t&g raz na pół roku ani tego wystawić bo jest pełno dającyh wiecej bonusów ... a chmurek za 18 fl które dadzą mi kilka sg wykupywać nie będe (wszystkie za gwiazdki już dawno zrobione)
👤 anecia1997
07.08.2013
Christian jak marzysz o 1SG i 2PD to postaw przeżuwającą krówkę i kózkę do kompletu. Mówisz i masz.
Obdarowywanie nas kolejnym itemem nie jest sprawiedliwe. Jeden miał 200 roślinek, a drugi 4000 /bo mu zabrakło 100 do kompletu/ i dostaną po itemie, a w przeliczeniu na SG i PD to nie to samo. Przepraszają, kody dają ale tylko ten co nie miał to korzysta. A fakt, że już dawno nie ma gdzie tego stawiać
👤 Akatka
07.08.2013
witam tak dodadza jak punkty na wyspie czyli nie wszyscy jedno wielkie oszystwo
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.