📰 News

Solidny łup

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10538
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 Malina79
07.08.2013
Pomysl ok., dla poczatkujacych, ale co ja mam robic z 10.000 gwozdzi? Zbudowalam zagrody jakie chcialam - no moze bym i cos dobudowala, ale gdzie to wszystko stawiac...?
Szkoda, ze narzedzi nie idzie sprzedawac.
👤 RomulusAdamus
07.08.2013
Zgadzam się z Maliną co do sprzedaży. A może warto byłoby zastanowić się nad możliwością ustawienia jakiego typu narzędzia mają wypadać?
👤 Ruda1289
07.08.2013
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej .. Aczkolwiek fajnie, że taki mini event dali, bo mimo wysokiego poziomu mam wieczne braki w deskach i przez to nie moge rozbudować warsztatów. :(
👤 anecia1997
07.08.2013
a może przypomnieliby sobie o nublobiskwitorze, /czy jak to brzmiało/, gdzie oddawaliśmy co zalegało w zagrodzie a w zamian dostawaliśmy np. zagrodę niedźwiedzi. Ten ostatni przylot nublonów to była porażka, bo mogliśmy tylko oddawać plony a mnie się marzy pozbycie jakichś starych wypadajek: np. piłek i innego badziewia zalegającego od ponad roku w stodole
👤 anecia1997
07.08.2013
zapomniałam dodać, żeby tam wrzucać nadmiary narzędzi, no i wypadajki
👤 Ruda1289
07.08.2013
Ostatni nublon to była KATASTROFA ... Nic nie wygrywałam tylko PD i drzewka brzoskwiniowe :( Żadnej licenji,zagrody czy czegoś wartościowego _63
👤 kerdia922
08.08.2013
Ja również zgadzam sie z przedmówcami, zagród nie ma gdzie stawiać a z nublonów również wygrałam tylko pd i sg... do d***
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.