📰 News

Kalendarz imprez - sierpień 2013

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10528
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 Ruda1289
29.07.2013
Event księżycowa farma brzmi tajemniczo _40 .... Ale pewnie nagrody jak zwykle te same: super nawóz Zosi,turbo nawóz,PD i kilka itemów, nie zapomnijmy o naklejce,jakże ważnej i istotnej _rotfl ...Ani jednej pomarańczowej tudzież czerwonej zagrody lub zagrody z TS, drzewek XXL lub z TS bądź innej wartościowej nagrody.... :(
👤 sebastus1979
29.07.2013
Ruda jak by dali takie nagrody o jakich piszesz to by poszli z torbami :D Nikt by im nie kupił sadzonki stajennego itp :) A tak to biznes się kręci dają byle co a ktoś kto ma czas i to weźmie co dają w końcu za darmo :D Pozdrawiam
👤 Ruda1289
29.07.2013
Sebatus nie mowie, żeby na każdym evencie dawali takie nagrody. Ale jakby ze dwa razy do roku urozmaicili to bym się im nic nie stało _dobranoc
👤 Raiderek
30.07.2013
Zadanie na bahamie?ciekawie brzmi.ciekawe co to bedzie.
👤 sebastus1979
30.07.2013
To fakt że przydały by się takowe nagrody bo to co dają teraz to po prostu kpina Bo w evencie który teraz trwa to tylko o te florki warto powalczyć a tak po za tym to nic nawet kombajn co zawsze było min 3h kupon teraz się rzucili i dali całą godzinę :d Ja w każdym razie sobie to odpuszczam a po za tym w piątek wyjazd na wakacje to i tak nie zdążę tego zrobić :)
👤 Jamajka23
30.07.2013
O co chodzi z tymi punktami na bahamie. może mi to ktoś wyjaśnić
👤 Ruda1289
30.07.2013
A co tu wyjaśniać? Robisz zadania w spółdzielni to dostajesz PD lub przy zbieraniu pól i zwierząt. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości zdobywasz kolejny poziom a przy tym 5 złotych bananów, za które odblkowujesz zwierzęta, rośliny bądź drzewa. Możesz też za nie odblkować więcej miejsca na Bahamie :)
👤 kerdia922
31.07.2013
ciekawe kiedy w końcu będzie G&T...
👤 anecia1997
05.08.2013
G&T będzie jak się 2 niedziele do kupy zejdą.
Mnie ciekawi czy będzie pół, czy tym razem dadzą
już ćwierć /po półrocznym oczekiwaniu/
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.