📰 News

Mini Event: Sadzonka Niespodzianka

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10523
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 misia
25.07.2013
znowu kasę trzeba wydać... jak chcecie zarabiać to najpierw naprawcie stare błędy,nadal poziomy na baharamie nie są oddane !!!!
👤 Ruda1289
26.07.2013
No i gdzie ten poradnik? " To coś "zaczyna się za 10 min,a poradnika brak ...... BU .... _rotfl
👤 Akatka
26.07.2013
jaja nieprzeciętne ludzi mają za nic albo brak poradnika albo błędy co nam po ich przeprosinach
👤 Ruda1289
26.07.2013
Poradnika nie ma _63 ... Za to event wyciągający kasę _028 ... 15 FL za sadzonkę niespodziankę,w której nie wiesz co jest (bo może być to item nic nie wart dający 15 PD) tudzież 150 FL za równie niewiadomą rzecz to z lekka przesada :( .... Ja w każdym bądź razie podziękuję allah .... Natomiast tym kto się zdecyduje życzę owocnych "plonów" _yoo
👤 Akatka
26.07.2013
BP zobaczyło że mozna mieć inne sadzonki to zabrali i dali za florki nie wiadomo co dostaniemy szukają głupich jak nie oddadzą pd na bahamie juz nic nie kupie
👤 Christian
26.07.2013
pojawil sie poradnik, wedlug mojej oceny zadna z nagrod nie jest warta funta klakow, tym bardziej za takie pniadze, prawdziwe pniadze._niuniu
👤 batmanka
26.07.2013
Święta prawda, Christian.
👤 isia1981
26.07.2013
POPIERAM Christian !!! Kolejny raz urządzają sobie kpinę z tymi cenami !!! _tytyty
👤 misia
26.07.2013
ani mi się śni włożyć nawet 1 zł zanim nie naprawią błędów ,już za kupca z baharamy zapłaciłam.Kupca nie ma FL też nie ....brak punktów więc i bananów na baharamie brak.To jakaś kpina z ludzi którzy poświęcają czas i kasę
👤 Ruda1289
26.07.2013
Z Waszych opinii widzę, że "se" BP na wakacje nie zarobi _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha
👤 sebastus1979
26.07.2013
Jak dla mnie to jest najgłupszy pomysł BP odkąd gram . Jeżeli już koniecznie chcieli dać jakieś itemy to niech je dadzą do sklepu i kto będzie chciał to kupi sobie to co mu brakuje a nie na chybił trafił. Na ozdobnej łące nie ma miejsca a ci w jakichś skrzyniach dają itemy jak dla mnie bez sensu.Zresztą jak ktoś kto dłuzej gra w tą gierkę to większość tych itemów ma. Pozdro i życzę szczęścia tym co zdecydują się to kupić :)
👤 Mefisc
27.07.2013
szkoda kasy, i wieje nudą już z tej farmy, dla stałych bywalców nic, tylko wszystko za floreny
Pytanie oFF top: jak definitywnie usunąć konto?
👤 peresek12
27.07.2013
15 FL to chyba jakiś żart:(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.