📰 News
Zielony Ekspres
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (17)
I tego, zjadło mi jedną sadzonkę...
Sadzonki, jakie zebraliście, jak i te do zebrania z pociągu pojawią się po wprowadzeniu funkcji pociągu do gry. Dziękujemy za udział w testach.
"
Podsumowując :nawet jak dostane drzewko XL za zwykłe drzewka, które i tak mi zalegały,bo nie mam miejsca je postawić to i tak będę zadowolona.
Ale każdemu się nie dogodzi,jednym się ten pomysł podoba innym nie.Mam tylko nadzieję,że jak już wprowadzą to nic zmieniać nie będą i zostanie to takie jakie jest,to po pierwsze.Po drugie nawet jeżeli to dadzą to nie jest powiedziane,że musisz z tego korzystać,jak np ze szklarni,której dawno już nie odwiedzałam ....
Zaloguj się aby dodać komentarz.