📰 News

Zapowiedź wielbłądów.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10516
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 Gocha50
23.07.2013
coś nie widać tych wielbładów :(
👤 bakus216
23.07.2013
Nie ma wielbłądów_zly
👤 kowienska
23.07.2013
Wielbłądy były i zniknęły. Jest już oficjalne o.o. w tej sprawie. Jak się znowu pojawią bęą do wykupienia za banany 25 sztuk w 6 komnacie piramidy. Za SG można kupić żółte ulepszenie, pomarańczowe za florki. Czekamy więc aż naprawią błąd. Spokojnie bez nerwów.
👤 mentlik
23.07.2013
czy oni nie moga zatrudnic takich programistow ktorzy beda wprowadzac dopracowane projekty a nie takie ktore sa obarczona gigantyczna iloscia blendow badz po chwili wycofywane ?
👤 smajk2500
23.07.2013
nie ma żadnych wielbładów chyba w zoo ale nie na sklepie na bahamie czemu nas okłamuja tak jak ze zwrotem bananow zdałem 40 na nowe pole i do dzisiaj nic inni mają a teraz kto mi odda 40 bananów chyba ksiadz bo do nich nie dociera pisałem do nich i nic 2 farmy i to samo razem 80 bananów poszło nie wiadomo gdzie:o
👤 Ruda1289
23.07.2013
Jakże w ogóle mnie to nie dziwi iż kolejny błąd wystąpił .... Hmmmm ... _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha _buaha
👤 Inger
23.07.2013
moi drodzy...a dlaczego sie tu tak dziwicie....ida te wielblady i ida w karawanie przez ogromna pustynie...a tu nagle bummmmm....nadlecial paskudny sztorm i biedne wielbladki zostaly przysypane piaskiem_017
👤 DAvSON
23.07.2013
Chcieliśmy Was poinformować, że [color=#006600]zagroda dla wielbłądów[/color] wejdzie do gry dnia 24.07.2013, godz. 10:00. Gracze, którzy dzisiaj zakupili zagrody będą mogli skorzystać z nich jutro.
👤 Ruda1289
23.07.2013
Igner _aaa _aaa _aaa
👤 Inger
23.07.2013
Ruda1289 , pieknosci moje.....prosze sie nie zloscic, przeciez to normalka ,ze BP zostalo skolopwane, nie dosc, ze straszne upaly wentylator w srodku ladu, to co dopiero na Saharze:o, tom to juz zupelnie katastrofa. Glowa do gory, ekspedycja ratunkowa w drodze, odkopie nam nasze piekne wielbladziki i jutro bedzie sama radosc....CHYBA ZE..._rotfl bedzie nowa burza i zasypie nam ekipe ratunkowa_rotfl:P
👤 Ruda1289
23.07.2013
Chyba że przyleci ufo i porwie ekpie ratunkową _buaha _buaha _buaha
ps Inger ... ależ ja sie nie złoszczę .... _yoo ja juz przywykłam _rotfl _rotfl _rotfl
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.