📰 News

Nowe drzewka ? Sadzonki ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10513
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 AnEcZkA
20.07.2013
czy mi sie zdaje ze qpa edzie z nieba leciec zamiast przyslowiowej manny _yoo gowniana sprawa_buaha
👤 maura6
20.07.2013
a mi się podoba, bo może być to super nawóz, nawóz Zosi i gówniany nawóz:) wszystko mi się przyda:) pozdrawiam
👤 Ruda1289
20.07.2013
Czyżby to polana specjalnych drzew? Czyżby pomyśleli i dadzą nową polane ??? No jakby tak było to wielki szacun _tany
👤 stenia48
20.07.2013
mnie sie tez podoba sad by sie przydal._lalamido
👤 Maksiu
21.07.2013
Mega drzewo z Turbo Nawozem

Mega drzewo z Super Nawozem

Mega drzewo z Super Nawozem Zosi
👤 juli01
21.07.2013
tajemnicze sadzonki z nawozami
👤 blizniaki172
21.07.2013
w sumie przydałoby się takie drzewka na farmieloozak
👤 anecia1997
21.07.2013
już to widzę. Drzewko dające 2 nawozy dziennie. Zanim nazbieram na użyźnienie pól minie około roku. Sama radość - oczekiwania. To już wolę drzewko eventowe dostać. Ale zawsze pozostaje nadzieja na sad. Podobno nadzieja umiera ostatnia. Pozdrawiam farmerów.
👤 kicia555
21.07.2013
Podobno nadzieja matką głupich. :| (bez urazy)
Dawno nie zarobili.....
👤 Ruda1289
22.07.2013
Jeżeli wymyślili drzewo,ż którego będzie "spadać" kupa taka sama jaką zbieram od zwiarząt to .... głupszego pomysłu ,jak żyję,nie widziałam _rotfl _rotfl _rotfl _rotfl _rotfl _rotfl
👤 orszulka70
22.07.2013
ja tam bym wolała polane na której by były tylko drzewa
👤 kerdia922
22.07.2013
polana na drzewa mogła by być uciążliwa a i tak owoce z drzew są tanie, już lepiej polana na zagrody i fabryki
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.