📰 News
Ankieta: Kolorowe zwierzęta w oazie miłości
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (39)
kolorowe osiołki byłyby słodkie .
a pozatym zgadzam sie z przedmówcami miejsca brak na wszystko a na kole fortuny faktycznie ciagle gnój ;// niewiem tylko po co ? to taki towar bezcenny czy jak ? ^^
o a może kolorowy gnój ?
A poza tematem ... To tak jak przedmówcy.Dajecie nowe zagrody,ale nie pomyślicie o tym że nie mamy miejsca juz żeby to gdzieś ustawić... !!!
ps Nagrody na kole też do dupy ...Ciągle kupe wygrywam ... Naprwdę gnój mogę sobie kupić dość tanio na targu za SG.A kupując za 2 fl jedno kręcenie oczekuje conajmniej czegoś czego za SG kupić nie mogę. [size=16]Wycofajcie z koła KUPĘ ... !!! [/size]
Julka ..... tak niedziedzie ... Albo łosie ... taaaaaaaak kolorowe łosie i możliwośc zrobienia hitów w warsztacie ..... JEEEEEEEEEEEEEJ
a jeśli chodzi o kolorowe zwierzątko to jest mi to obojętne BP i tak nie liczy się z opinią graczy
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego irytuje was nawóz
na kole. Ja się cieszę jak norka i opycham go po 90 SG
podczas eventu, błogosławiąc tych, co go kupują.
W ten sposób zdobywam SG na zakup tego co mnie
brakuje.
PS. Uwielbiam czytać złośliwe komentarze Rudej i
wyważone Batmanki. Pozdrawiam Was i czekam
na dalsze komentarze
Dzięki anecia1997 ...
Jak nie ma to będą, w tym problem, że nie ma gdzie ich stawiać, więc może najpierw niech kolorują te zwierzaki z fabrykami?
Zaloguj się aby dodać komentarz.