📰 News

Ankieta: Kolorowe zwierzęta w oazie miłości

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10506
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (39)

👤 niunio130
17.07.2013
moim zdaniem powinny to byc osiol lub paw;)
👤 kicia555
17.07.2013
INDYK !!!
👤 bik_san
17.07.2013
kolorowe rybki albo na bahame papugi hurra
👤 brzoza61
17.07.2013
Moim zdaniem wiecej obornika i w wiekszych ilosciach bo tyklo to sie wygrywa i po co te glupie zapytania co bysmy chcieli .Gram prawie od poczatku 86 level i tylko obornik i jakies glupie pocieszajki tyle mojej opini._zly_zly_013
👤 pawlowskamilka
17.07.2013
Poproszę kolorowe indyki i piękną łąkę tylko na ustawianie zagród bo jak tak dalej pójdzie to nie będę miała gdzie siać, żeby zwierzynę wykarmić. _062
👤 14tija14
17.07.2013
Na moje to powinny być pawie :D
👤 aaniaada81
17.07.2013
wszystkie wymienione zwierzatka zapowiadaja sie fajnie.jest tylko jeden problem,dodajecie nowe zagrody,drzewa,a nam zaczyna brakowac pol do sadzenia roslin i stawiania zagrod. wiec w pierwszej kolejnosci powiekszcie pola zarowno na farmie jak i na bahamaramie.... a z kazdych dodatkowych atrakcji bedziemy sie cieszyc ;)
👤 paulinaa24
17.07.2013
Osiołki :) albo ryby
👤 Christian
17.07.2013
kolego brzoza61 calkowicie sie z toba zgadzam, gnoju dajcie, wiecej gnoju, gnoju jest stanowczo za malo, zdaza sie ze kreca sie dwie pozycje obok siebie, _058 bo co najleprze wyrasta przeciez na gnoju, ja tez gram prawie od poczatku i pamietam te czasy gdy w kole fortuny mozna bylo wygrac kombajn na pare godzin, super nawoz albo super pasze i to nie dwie jednostki a 20 albo pelen baniak wody, a teraz wody nie wygrasz w kole fortuny.
👤 juli01
17.07.2013
hellołllł :))

kolorowe osiołki byłyby słodkie .

a pozatym zgadzam sie z przedmówcami miejsca brak na wszystko a na kole fortuny faktycznie ciagle gnój ;// niewiem tylko po co ? to taki towar bezcenny czy jak ? ^^

o a może kolorowy gnój ? :P _rotfl
👤 batmanka
17.07.2013
Osioł
👤 Ruda1289
17.07.2013
Moja propozycja na dziś to INDYK albo BÓBR ...
A poza tematem ... To tak jak przedmówcy.Dajecie nowe zagrody,ale nie pomyślicie o tym że nie mamy miejsca juz żeby to gdzieś ustawić... !!! _zly Moja propozycja na jutro [size=12]NOWE POLA NA NOWE ZAGRODY[/size] !!!!
ps Nagrody na kole też do dupy ...Ciągle kupe wygrywam ... Naprwdę gnój mogę sobie kupić dość tanio na targu za SG.A kupując za 2 fl jedno kręcenie oczekuje conajmniej czegoś czego za SG kupić nie mogę. [size=16]Wycofajcie z koła KUPĘ ... !!! [/size] _aaa
👤 alexieee
17.07.2013
indyki bo obecne to strasza wytrzeszczem :)
👤 Ruda1289
17.07.2013
alexieee hahahahhahahaha _rotfl_rotfl_rotfl_rotfl
👤 hasia12
17.07.2013
_041 mysle ze zwierzeta powinny byc pokolorowane po kolei tak jak wchodzily do gry czyli pora na indyki,a to ze miejsca malo to fakt ,pewnie dlugo nam przyjdzie czekac na nowe pole:|
👤 -arecki100479-
17.07.2013
rybki ,rybki i jeszcze raz rybki
👤 juli01
17.07.2013
kolorowe niedziedzie :)
👤 aaniaada81
17.07.2013
dlaczego nowych kolorowych zwierzat przybywa na farmie a na bahamaramie mamy tylko do hodowli malpy???? przeciez nowe odmiany papug i anakond tez by ladnie sie prezentowaly hurra
👤 piotrek2523
17.07.2013
dokładnie papugi kolorowe!!!
👤 Ruda1289
17.07.2013
Kolorowe anakondy a ich warsztacik to wyrób skóry _faja
Julka ..... tak niedziedzie ... Albo łosie ... taaaaaaaak kolorowe łosie i możliwośc zrobienia hitów w warsztacie ..... JEEEEEEEEEEEEEJ hurra _papryczka
👤 aaniaada81
17.07.2013
RUDA1289.podoba mi sie w warszaciku wyrob skory z anakondy. moze tez byc wyrob lusterek przez pawie..._029
👤 marhelcin
17.07.2013
rybki albo strusie - albo coś gdzie można wykorzystać cgły i dachówki
👤 koczownik70
17.07.2013
Wedle mnie Indyk Bóbr Struś Ryby w takiej kolejności jestem jak najbardziej za _029_40_40_40
👤 roman1954s
18.07.2013
A dlaczego nie pszczoły? niech sobie robaczki bzykają_042
👤 witkowskiraj
18.07.2013
moga byc rybki albo łosie
👤 koczownik70
18.07.2013
Mogą być i Pszczoły i Łosie ale jak znowu rypną ze 4000 desek albo 20000 to się nogą przeżegnamy jak przy schronisku dla wron
👤 9652piotr
18.07.2013
Jestem za Rybami _girls0
👤 tomaszek500
18.07.2013
pszczoły
👤 kerdia922
18.07.2013
Zdecydowanie indyki, farba jest potrzebna dla alchemika a robi się niestety zbyt długo.. ;)
👤 varius
18.07.2013
Do niektórych zwierzaków wymienionych nawet fabryk fabryk nie ma !!!!!!
👤 zdzichu295
18.07.2013
koczownik70 moim zdaniem dobrze że schronisko jest do wybudowania za 3000 desek bo część graczy zdobyło schronisko za floreny w tajemniczym stajennym jak jeszcze nie było kolorowych wron wprowadzonych do gry i to było by troszkę nie fer w stosunku do tych graczy którzy musieli wydać floreny by mieć to schronisko (do takich graczy się zaliczam wydałem floreny by je mieć) gdyby było do wybudowania za bardzo małą ilość narzędzi
a jeśli chodzi o kolorowe zwierzątko to jest mi to obojętne BP i tak nie liczy się z opinią graczy
👤 Kotek
19.07.2013
Zdzichu295 dobrze mówisz, mydlenie oczu.. i tak zrobią po swojemu i będą pszczoły, już kiedyś były grafiki pokazane. Po za tym nie musi być fabryka żeby było kolorowe zwierze tak jak ktoś wcześniej się buntował, kłopoty z pamięcią?
👤 bess
19.07.2013
ryby?indyki?:)
👤 anecia1997
19.07.2013
z ekonomicznego punktu widzenia powinny to być indyki, potrzebne 3 na raz. Więc dostaniemy pawie, które nawet w eventach nie chodzą:P
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego irytuje was nawóz
na kole. Ja się cieszę jak norka i opycham go po 90 SG
podczas eventu, błogosławiąc tych, co go kupują.
W ten sposób zdobywam SG na zakup tego co mnie
brakuje.
PS. Uwielbiam czytać złośliwe komentarze Rudej i
wyważone Batmanki. Pozdrawiam Was i czekam
na dalsze komentarze
👤 Ruda1289
19.07.2013
No wreszcie ktoś docenił mój potencjał ...... _rotfl
Dzięki anecia1997 ... allah
👤 kicia555
19.07.2013
Varius:
Jak nie ma to będą, w tym problem, że nie ma gdzie ich stawiać, więc może najpierw niech kolorują te zwierzaki z fabrykami?
👤 kerdia922
19.07.2013
Najpierw niech wstawią jakieś nowe pole (np. tylko na zwierzęta i fabryki) do odblokowania na drzewie mądrości i może coś zacznie się dziać nareszcie bo brakuje miejsca a przydało by się pole tylko na zagrody
👤 maura6
20.07.2013
rybki:) bo mogą być śliczne, kolorowe i bardzo zachęcające do hodowli:) albo pszczółki:) ze wszystkiego ucieszę się, ale z rybek i pszczółek najbardziej, pozdrawiam
👤 blizniaki172
21.07.2013
mogłybyć rybki pszczoły indyki lub pawie
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.