📰 News

TESTY BETA: Nowy wygląd warsztatu

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10499
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 koczownik70
12.07.2013
Rozplanowanie jest lepsze niż w starym i dostęp jednoczesny do wszystkich zwierzaków ale okaże sie w praniu jakie wynikną błędy ale oby żadne
👤 kerdia922
14.07.2013
wygląda to dobrze, może coś z tego będzie :)
👤 pik
15.07.2013
ad1 wizualnie bardzo pozytywne wrażenie możliwość wyboru czy chce warsztat czy ulepszenie jest również dobrym rozwiązaniem poza tym rozmieszczenie zwierzaków w pasku jest o wiele lepsze niż w starej wersji, aczkolwiek dwa paski zwierzaków np. jeden pod drugim - byłby jeszcze lepszy :D

ad3 na pierwszy rzut jedna rzecz już mi się bardzo nie podoba a mianowicie że nie widać "całej ilości" narzędzi i materiałów budowlanych jakie mam w stodole a jedynie te potrzebne do danego budynku w starej wersji łatwiej było choćby zaplanować ile będę w stanie wybudować, a ile może mi brakować poszczególnych narzędzi
- a tu muszę " pisać na przysłowiowej kartce" ile mam w stodole a ile będzie potrzebne np. do 2-3 budowli tego samego typu.

--- Proponuje
ażeby w pierwszej rubryce wyświetlana była ilość 'potrzebnych' narzędzi/materiałów dla danego budynku,
a w drugiej rubryce żeby był wyświetlany 'cały' stan danego narzędzia /materiału jaki mam w stodole. Będzie to bardziej przejrzyste i ułatwiające zaplanowanie budowy większej ilości budynków

druga sprawa to suwak - po kliknięciu na pasek, suwaka nie zbliża się automatycznie jest jakby mało intuicyjny - można by to też poprawić

ad5 w polu "materiały budowlane" można by się przy okazji pokusić o pole do wpisania ilości budowli coś jak w młynie, zamiast klikać 100 razy buduj, buduj... itd, wpisać w odpowiednie pole 100 i jeden raz buduj- to byłoby na tyle pozdro
👤 Ruda1289
15.07.2013
[think]Jeżeli nie będzie błędów i mulącej się farmy to jak dla mnie opinia pozytywna .... Ale prosiłabym o dodanie czasu dojścia danej zgrody tudzież warsztaciku (żółta zagroda czas taki i taki,pomarańczowa czas taki i taki itd itp ) _yoo bo to ułatwia sprawę _052
ps Zgadzam się z PIKiem i z podpunktem ad3[/think]
👤 Ruda1289
15.07.2013
I jeszcze jedna drobna uwaga tudzież pytanie : Czy możnaby zwiększyć ilośc desek w wypadajkach? Gwoździ leci dużo a desek co kot napłakał ... Wiecznie mi ich brakuje _aaa
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.