📰 News

Tajemniczy stajenny na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10494
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (20)

👤 marcozet
11.07.2013
znowu wyciaganie siana od graczy do zdobycia zagroda kretow smiechu warte[b][b]:([/b][/b]
👤 gacek984
11.07.2013
ja już nie kupuję TS bo dostaję tylko zagrody podstawowe albo XL ewentualnie kolejną do kolekcji wiewiórkę lub sowę, których mam pełno już:@ wolę poczekać na trade&gift wtedy prędzej dostanę to co chcę,a ostami dopóki się nie popsuł był bardzo udany:D
👤 AnEcZkA
11.07.2013
fajna ta zagroda ale szkoda mi kasy ,bo udalo mi sie nazbierac ,a ts ze zwierzakami zawsze mi jakos kiepsko wychodza
👤 annas@@
11.07.2013
a ja chyba cos kupie ;P
👤 isia1981
11.07.2013
Po co kupować, jak za chwile pojawi się on do wygrania w jakimś evencie.Zwróćcie uwagę, że każda ( z wyjątkiem HITÓW) zagroda czy drzewo z TS pojawiły się w eventach do wygrania bez żadnych FL, także zakup TS jest zbędny i szkoda kasy !!!_tytyty
👤 peresek12
11.07.2013
mądrze gada,popieram_40
👤 poison1984
11.07.2013
nie prawda bo procz Hitow nie pojawila sie w eventach bez placenia zagroda dla kotkow ;(( i co ty na to isia
👤 isia1981
11.07.2013
jeszcze się nie pojawiła, jest dość świeża więc trzeba poczekać ! Cierpliwości poison1984
👤 poison1984
12.07.2013
a zagroda pieska byla swiezsza a juz jest isio droga
👤 batmanka
12.07.2013
Nie macie o co się kłócić? isia ma rację: każda zagroda z TS prędzej czy później trafi do gry w nieflorenowy sposób. O hitach pewnie po prostu zapomnieli, w końcu tyle jest tych nowości, że łatwo coś przeoczyć.
👤 isia1981
12.07.2013
Dzięki batmanka _067
👤 kitaliska
13.07.2013
Dla mnie to draństwo, że wszystko trzeba kupować za realną kasę, podczas gdy nazbierane sianogrosze (a idą w miliony) są psu na buty. Moim zdaniem, należałoby wrócić do dobrego zwyczaju, że zagrody (przynajmniej te podstawowe można kupić za sianogrosze też. Mam na myśli te zagrody jak: dla orłów, świetlików etc. Od jakiegoś poziomu normalnie powinny się znajdować w sklepie lub warsztacie. Ta gra staje się co raz mniej dla każdego. Jak nie wydasz pieniędzy nie możesz robić zleceń w spółdzielni bo nie masz np świetlików. Kupić można na targu ale za takie pieniądze, że śmiech. Szczególnie, że dla potrzeb zadania nie liczy się1 czy 5 świetlików ale od razu kilkadziesiąt.:(
👤 kukuryku
13.07.2013
Wiele jest rzeczy które drażnią Mnie osobiści rozczarowuje że owoce z drzew są mało używane (eventy, zadania) bo mam tego troszku ;)) Ale z drugiej strony gdyby było łatwo to nie byłoby ciekawie i szybko by się znudziło Wszystko co przychodzi nam za łatwo i w grze ale też w prawdziwym życiu, szybko marnieje :)
👤 hudy1978
13.07.2013
witam ja kupiłem 10 i _zly łosie , kaczki+,sowy,niedzwiedzie x 2 ,zułte barany,skunksyx2,bobry++,zagroda jajek, porazka warta 150 florków. kpiny
👤 Akatka
13.07.2013
witam ja na 3 farmach kupiłam 7 sztuk i tak jak wszyscy świetliki żółte zagrody chamstwo i ździerstwo naszej kasy
👤 Kasiak40
14.07.2013
A ja kupiłam 2 tajemniczych stajennych i dostałam KOTKI, oraz świetliki. Bardzo mi to pasi :):):)
👤 maxi23
14.07.2013
Ja kupiłem 3 tajemniczych stajennych i dostałem lisy, niedzwiedzie i świstaki
👤 Netta
14.07.2013
Dostałam hity :)
👤 Ruda1289
14.07.2013
A ja dostałam 2 x świetliki,nietoperze i łosie ... W sumie ok,pomijając fakt,że mam tego full w stodole _aaa
👤 blizniaki172
14.07.2013
kupiłem 3 TS i miałem 1 zagrodę dla niedźwiedzi 1 chlew żółty i 1 zagroda dla kretów.hurra _papryczka _taniec
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.