📰 News

Bahamarama - decyzja w sprawie zwrotu PD c.d.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10490
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (17)

👤 leniuszek01
10.07.2013
witam farmerów czy ktoś wie mając na starej bahamaramie poziom 23 jaki powinien być prawidłowy poziom na nowej bahamie ?
👤 czekalowska
10.07.2013
Witam. Przed zmianą miałam 24 dostałam 115. pozdrawiam
👤 kropka04
10.07.2013
ilosc pd ze starej bahamy mozna sprawdzic na naklejce, ktora jest na ostatniej stronie albumu. jest tam dawny lv a jak sie kliknie myszka, pokazuje ile bylo zdobytych pd. potem trzeba to porownac z tabelka z nowymi lvl na bahamie, odjac i jest roznica, ile pd brakuje
👤 gacek984
10.07.2013
czyli wg moich obliczeń brakuje mi 1378529,4 PD:o powinnam mieć sporo do przodu w poziomach a nie 119 dopiero_037
👤 agniecha68
10.07.2013
gdzie szukać albumu bo nie pamiętam?
👤 AnEcZkA
10.07.2013
#5 agniecha68 w miasteczku na poczcie jest album
👤 agniecha68
10.07.2013
dostałam banany, odkryłam mombin i nic. nie ma. znowu coś nie tak.
👤 kowienska
10.07.2013
agniecha68 a sprawdzałaś???. Na wyspie rozwijasz pasek boczny lewy i klikasz na czerwony koszyk a następnie drzewka. Tam powinnaś mieć możliwość kupna drzewka. Jak niema to się przeloguj.
👤 Maksiu
10.07.2013
A ja na starej Bahamie miałem 24 poziom (10.683.785 pkt) a dostałem poziom 113 (8.690.000 pkt), ordynarnie wydymano mnie na 9 poziomów (1.993.785 pkt). ŻAL......
👤 agniecha68
10.07.2013
ok. sorry.wszystko się zgadza.dzięki za przypomnienie.
👤 misia
10.07.2013
Miałam 16208494508 czyli poziom 25 więc powinnam mieć 149 poziom a mam obecnie po przejściu paru leveli 122 - tak napisałam w mailu ale dostałam 40 bananów te które mają być dane wszystkim i nadal mam 122 poziom i brak bananów na wyrównanie.... no nic poczekam i zobaczę co dalej
👤 hubert91
10.07.2013
misia u mnie również źle przeliczyli i wysłałem maila podobnie jak Ty.
Co do terminu odzyskania należnych nam PD oraz poziomów, to czytaj uważnie treść ogłoszeń na forum Farmerama, dopiero w przyszłym tygodniu mają podać jakiś przybliżony termin w którym oddadzą to co się nam należy:)
👤 Sunflowerr
10.07.2013
Hej Wie ktoś może dlaczego nie mogę odblokować posągu 4 powiększającego pole?
Wyświetla się, że aby go odblokować odblokowany powinien zostać posąg 3 a po przeliczeniu poziomów mam poziom 92 więc wszystkie 3 posągi dotyczące powierzchni mam odblokowane automatycznie mimo to nie mogę odblokować posągu 4 :/
👤 czarna897
10.07.2013
Sunflowerr mam ten sam problem.Nie mogę odblokować 4 posągu mimo stanu potrzebnych bananów i odblokowanego 3 posągu.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Co trzeba jeszcze zrobić?
👤 Sunflowerr
10.07.2013
czarna897 napisałam do pomocy technicznej i dostałam taką odpowiedź: "Proszę sprawdzić czy ma Pan/i dostęp do pomieszczenia.Jeśli między pomieszczeniami jest zielony + proszę kliknąć i odblokować dostęp.
Po odblokowaniu ma Pan/i pełny dostęp do komnaty." Czyli żeby odblokować posąg 4 najpierw za 35 bananów trzeba odblokować dostęp do tej komnaty ;/
👤 cyganka__
10.07.2013
napisalam do nich e-maila z moim ID itd. i oddali mi gwiazdki jak i pkt. juz dzisiaj.
👤 czarna897
11.07.2013
Sunflowerr dziękuję bardzo,rzeczywiście tak jest.Pozdrowionka.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.