📰 News

Bahamarama - informacja

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10478
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 Gabrys1082
03.07.2013
Jak zwykle syf. Wszystkie misje zrobione, PD nie doliczone, poziomy i banany zabrane.....
👤 batmanka
03.07.2013
Nie pojmuję, jak można testować zmiany na innej konfiguracji niż docelowa? :o W ten sposób zawsze będzie kupa błędów.
👤 misia
03.07.2013
od miesiąca mamy ciągle jakieś błędy,najpierw przy wymianie fantów i handlu a teraz to.... wydaje mi się że to nie kwestia serwera ale że jakiś dobry programista jest na urlopie lub zmienił pracę :P
Nadal nie mam bananów !!!!
👤 Rokanon
03.07.2013
Witam mam 113 poziom i zero bananów przedtem miałem po wprowadzeniu zmian 15 poziom i wszystko prawie zablokowane narazie pare rzeczy mi odblokowali ale ja na to nie miałem wpływu sami porozmieszczali mi banany przydzielając je do posągów nie dając mi wyboru czekam na reszte bananów bo na ten poziom powinno być ich chyba 565 :) trzeba mieć cierpliwość do tej gry :o
👤 nektarynka58
03.07.2013
brawo gratki za naprawione błędy . wszystkim zdażają się wpadki raz większe raz mniejsze gratki za sprawne poprawienie błędów
👤 misia
03.07.2013
nektarynka58 o czym Ty mówisz / jakie sprawne poprawienie błądów ?
Pół serwera się skarży że coś nie działa ,jak nadal nie mam bananów a w handlu nie mam kupca z baharamy.
Może Ty jesteś z moderatorów i dlatego tak zachwalasz :P
👤 gustawo7
04.07.2013
przed zmianą miałem około18 mln PD i 25 poziom na bahamie, po zmianie mam poziom 115 (według tabelki jest to około 9 mln PD) .
zostałem oszukany na około 9 mln PD_40
ponad rok harówy na bahamie_056
👤 newarte
04.07.2013
witam, ja miałam 22 level - dostał mi sie 109 te przeliczenia jakos dziwnie naliczają:( , poza tym ani jednego banana to chyba kara , za mało pracowałam na FARMIE
👤 Frost61
04.07.2013
Przed zmianą miałem 24 - nowy to 113.
Obecnie mam 118 i 15 bananów.
Kto ukradł mi 10 bananów ?
Czy te programy korygujące to pic na wodę ????
Czy gwiazdki się tak zdewaluowały, że wprowadzili
nowość - złote banany ???
👤 smajk2500
04.07.2013
witam dla mnie ten co wymyslił normy zdawania w spółdzielni żeby otworzyc nowa bahame to ktoś bez wyobraźni tego trzeba dużo a gdzie to siać chcieli by żebyśmy kupowali a za co tagrze co niektorzy nową bahame otworzą morze w przyszlym roku po drugie jednym sie dodaje gwiazdki a drugim sie zabiera ja zeby zdooooobyc gwiazdki musialem dużo rzeczy kupic ktoś chyba czegoś nie rozumie nie dostajemy czegoś za darmo oni dla mnie sa śmieszni
👤 agazoli
04.07.2013
108 poziom i 0 zlotych bananow.... :( nadal czekam...
👤 misia
04.07.2013
poziom dostałam 115 i 0 bananów,zrobiłam 2 lv więc mam teraz 10 ale co z zaległymi ? bez nich nigdy nie dojdą do powiększenia baharamy.
👤 wanilia11
04.07.2013
też mam 108 lv i 0 bananów???
👤 pley50
04.07.2013
witam zadam naszym operatorom pytanie dlaczego się kogos blokuje na 2 tygodnie jak pisze prawde o was obo za kazde zdobyte gwiazdki placimy kupujac floreny nie za pietruszkę dlaczego jedni majac mniej gwiazdek dostaja o 100 wiecej a drugim sie zabiera zdobyte i dlatego za zablokowanie mojej 2 farmy podziekuje i na pley50 lv81 zablokowany i okradziony 80 mozecie mi zablokowac 2 farme żegnam was i wiecej mnie nie uslyszycie
👤 pley50
05.07.2013
ale nieładnie jak sie kogoś okrada z gwiazdek innym dodaje mi kradnie a puźniej dana osobę bo pisze prawdę blokuje na 2 tygodnie dlatego rezugnuje z 2 farm 80 81 lv z waszego powodu nauczcie się że my gwiazddek nie zdobywamy z gwiazd tylko za kase na któoorą cięzko pracujemy w pracy a wy robicie błedy naszym kosztem żegnam was nazawsze możecie sobie zabrać wszystko z 2 farm nie chce ani was a ni farm 81lv i 80 okradziony zablokowany weście sobie wszystko złodzieje żegnam
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.