📰 News

Bahamarama - skrypt.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10476
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (25)

👤 kasiunia1232
03.07.2013
Jakos nic się nie zmieniło u mnie...
👤 maxi23
03.07.2013
U mnie też bez zmian nadal miałem poziom 21 a mam 108 i nie daje mi punktów masakra mogli zostawić tamtą wyspę
👤 szybkikom
03.07.2013
jak była 'wielka kaszana" tak jest w dalszym ciągu, poziom zaniżony z 28 na 15, brak dostępu do wszystkiego w stodole na bahamie, brak misji w spółdzielni i.t.p., jednym słowem wielki niewypał !!!!!!
👤 hudy1978
03.07.2013
u mnie to samo z 23 na 15 to jakas kpina w nocy miało byc naprawione i cicho PORAZKA
👤 kitaliska
03.07.2013
Co to za numery? byłam na 23 poziomie i miałam ciężko wypracowane zapasy, bo robiłam misję związaną z tropikami a tam trzeba było gigantyczne ilości roślin wyprodukować na małej wyspie. Teraz spadłam na poziom 15. W stodole są zapasy widoczne ale nieaktywne, a siać mogę jedynie trzcinę i winogrona bo tylko to jest aktywne! Odechciewa mi się tej gry. Co to za bzdury z jakimiś złotymi banami i co to za wpłaty na jakieś posągi? Czy wiecie co jest grane, czy trzeba w końcu rzucić precz to wszystko i nie tracić czasu na grę? Pozdrawiam:o
👤 -awaria-
03.07.2013
U mnie też to samo, bez zmian od wczoraj. Ciekawe jak długo będą się bawić z nami.
👤 Malina79
03.07.2013
Normalnie mam tego dosyć! To powinna byc gra, czyli relaks, fajna zabawa; a mnie to tylko nerwy kosztuje (pieniedzy w ta gre NIE inwestuje). Dlaczego zamiast jakies swiatynie nie dali zwyczajnego pola - to juz by cos dalo. A teraz jakies zlote banany i inne cuda...
👤 friendship21
03.07.2013
PORAŻKA, niewiele brakowało mi do odblokowania liczi i skończenia wszystkich misji które na nim utknęły a teraz mam 15 poziom i g...o za przeproszeniem. Mogli cho zostawić te rośliny i zagrody do których doszliśmy zdobywając kolejne poziomy. A tak zaczynamy grę od początku tak jak Ci którzy dopiero Bahame odblokowali......
👤 -EKOFARMER-
03.07.2013
dlaczego na bahamaramie moge siać tylko winogrona i trzcinę cukrową ?
👤 nektarynka58
03.07.2013
spoko ludziska wszyscy mamy prawie taki sam start 15 poziom , ale trzeba mało PD i jest następny poziom i 5 babanków teraz dobra inwestycja w swiątyni i już można mieć bananowca małpki wanilie i marakuję ( pierwszy poziom misji )
👤 nektarynka58
03.07.2013
EKO jak miniesz poziom dostaniesz 5 zł bananów to odblokujesz następne produkty w świątyni
👤 bess
03.07.2013
A miało być tak pięknie ...
słoń - kombajnista pokłada się ze śmiechu_rotfl
👤 vivaldi43
03.07.2013
u mnie znikła fabryka bikini czy ktoś wie o co chodzi
👤 czekalowska
03.07.2013
Witam. U mnie zabrali 200 papug, dali jakieś 260 gwiazdek. Byłam na 24 poziomie i mam wszystkie drzewa, rośliny i zagrody. Tylko tych papug brak. Może oddadza??? Pozdrawiam wszystkich i badźmy dobrej myśli, że to naprawia
👤 Rokanon
03.07.2013
Witam ,to jakaś parodia zabrali mi kilka poziomów tym samym okradli mnie z czasu jaki poświęciłem na ich zdobycie mam zablokowane praktycznie wszystko jak dla mnie to kradzież
👤 DAvSON
03.07.2013
Każda osoba która posiada 15 poziom a miała wyższy lub osoby które straciły PD lub zdobyte złote banany niech się nie martwi. Producenci obiecali wszystko naprawić. Pozostaje nam cierpliwie czekać.
👤 misia
03.07.2013
ale kiedy ?
miałam odpalone bonusy dla szybszej produkcji,najpierw parogodzinna przerwa a potem brak możliwości powiększenia baharamy.... same straty !
Obecnie wskoczyło mi 5 bananów za jedno z zadań ale tych wczorajszych nadal nie ma
👤 niunio130
03.07.2013
no dobrze w takim razie co z BIKINI ktorych nie malo oddalam w misje, obecnie nie mam ani bikini i misji brak. wiec ja sie zapytam GDZIE MOJE PRODUKTY???
_zly
👤 roman1954s
03.07.2013
Może by tak BP ,jeszcze raz wszystko przemyślał ?bo np. robię misje w spółdzielni ,jednym z zadań jest dostarczenie śliwek <mombin>ok .tylko że wedlug nowych tabel <mombin> dostępny jest od UWAGA!! 999poziomu obecnie jestem na 116 czyli optymistycznie licząc za jakieś 2 lata zrobię to zadanie i w dalszej przyszlości powiększę sobie pola na wyspie,i tu jest pytanie ,czy to ja nie do końca wszystko rozumiem ,albo ktoś w BP mial slabszy dzień i wymyślil taką bzdurę!!
👤 kerdia922
03.07.2013
To przynajmniej masz ten poziom 116 a ja miałam 21 a teraz dali mi 15 i zero bananów...
👤 batmanka
03.07.2013
Według nowych tabel to nawet banany i papugi są od poziomu 999 _042 Wynika to z faktu, że teraz wszystko odblokowujesz bananami w świątyni, a poziomem już nic. Poziom zablokowanych rzeczy z farmy kontynentalnej pokazuje się prawidłowo.
👤 roman1954s
03.07.2013
Cholera mam prawie 60 lat ,ciekawe czy zobaczę te papugi na swojej wyspie_041_042
👤 nektarynka58
03.07.2013
witam co wy chcecie jest lepiej niż było tylko musi wszystko zadziałać , na nowej bahamie liczi jest na 46 lv, a sliwka mombin na 56-57lv
poczytajcie a znajdziecie banany dostępne od 2 , a papugi od 4 ale wszystko trzeba odblokować w swiątyni
👤 nektarynka58
03.07.2013
roman przejdz 3 poziomy dostaniesz 15 złotych bananów i odblokujesz swoje papugi
👤 misia
03.07.2013
wszystko ok ale jak nie dostaję bananów to jak mam coś odblokować,na drzewie miałam odblokowane małpy a teraz mam znowu to robić ? i pytam z czego bo wczorajszych bananów jak nie miałam tak nie mam i 1 zadanie też nie widać bo wczoraj skończyłam więc nawet powtórzyć się nie da.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.