📰 News

Błędy

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10473
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (19)

👤 Kasiak40
02.07.2013
Już nic nie rozumiem, zrobiłam I misję , drugą prawie skończyłam ,dostawałam złote banany, zakupiłam liczi, powiększyłam farmę . Wchodząc ponownie do gry, nie mam bananów, misje zrobione, zakupionych drzew BRAK. Co się dzieje ?????
👤 Brigitta
02.07.2013
@Kasiak40 Cofnęli wszystko do stanu z godziny 11. Musisz robić wszystko od nowa.
👤 DAvSON
02.07.2013
Spokojnie PD i banany oddadzą w nocy....
👤 kerdia922
02.07.2013
Ja nie widzę żadnej nowej misji z bananami... nic nowego nie mam w spółdzielni, dlaczego??
👤 groszki
02.07.2013
do dupy z tą bahamą cofneło mnie do 15 poziomu i zostawiło tylko trzcinę i winogrono załamka znów coś popsuli buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
👤 alinadiva
02.07.2013
mnie tez cofnelo o 1 poziom , 1 misja cala zrobiona 2, czesciowo , Punktow doswiadczenia zero bananow zlotych zero ,pole 4 odblokowalam - teraz nie mam , itd ,itd masakra_crach
dla BP punkty karne _77
👤 Sunflowerr
02.07.2013
dlaczego mam tylko jedna misje zwiazana z nowa bahama?a nie dwie tak jak pisza inny uzytkownicy
👤 alinadiva
02.07.2013
na pewno masz misje 1 , musisz zrobic caly 5 poziom misj 1 to wyskoczy ci 2 misja , pozdrawiam :D
👤 mati12393
02.07.2013
ja nie mam 5 misji z bachamy z nowej 2 i ze starej 3 _zly
👤 Sunflowerr
02.07.2013
no to teraz rozumiem :) dzięki :)
👤 misia
02.07.2013
błędy miały być wcześniej,teraz dokończyłam 1-szą misję i nadal nie daje bananów..... jakiś cyrk i niedoróbka jak zwykle.
Dziwi mnie odpalanie czegoś co nie jest sprawdzone.
👤 alinadiva
02.07.2013
ja sie wstrzymuje z misjami dopoki mi nie oddadza co zabrali, :|
👤 kokot
03.07.2013
Dlaczego mam teraz poziom 15 na Bahamie i nic nie mogę zrobić , kiedy wcześniej miałam 23 i wszystko odblokowane , również kolorowa hodowle malp , której teraz nie mam ?
Poza tym nie wyswietla się mlyn i nie można zrobić zadnej paszy !
Co za porazka
👤 kokot
03.07.2013
Czekalismy z niecierpliwoscia caly rok na nowa wyspe , no to teraz jest niespodziana na miare bp. U mnie nie ma zadnych nowych misji z bahamy
👤 marhelcin
03.07.2013
miałem 26 poziom ... 1,5 mln pd brakowało mi do 27 i mombina który jako jedyny blokował mi 2 misje (z których jedna mi teraz zniknęła
teraz wróciłem się niemal do początku ... 15 poziom zero złotych bananów a siać moge tylko trzcine i winogrona ... nie ma co polepszyli mi status na bahamie ... mogli jeszcze z tydzień się wstrzymać przeszedłbym sobie na starym systemie do mombina zakończył misje i miał ich w głębokim poważaniu ... a teraz misje mi zabrało a robić trzeba wszystko od początku niemal ... jest następny dzień jakoś nic nie zwrócone - się okaże że będzie jak z nowym T&G że ni potrafili zrobić więc wyłaczyli całkim i z bani ... pewnie teraz będzi powrót do starej wyspy jakaś strata pd na tym i znowu czekanie aż się nauczą dodawać ... albo jeszcze lepiej jak całkiem wyłaczą wyspe ... nie ma co ..._029 BP
👤 Kasiak40
03.07.2013
mogliby nas poinformować co dalej planują. Ciekawe czy odzyskamy to co straciliśmy.
👤 misiaczek040392
03.07.2013
Miałam 18 poziom a teraz mam 15. nie mam wg zadnych misji na bahamie jak tutaj co nie którzy pisza. dlaczego mam zaczynac od nowa jak tak daleko zaszłam. i mam tylko trzcine cukrowa i winogrona. Juz wolałam stara wyspe niz to co jest teraz
👤 pierzasta007
03.07.2013
Nie mam swoich sadzonek do sadzenia na bahamaramie ..zostały mi tylko trzcina i winogrona ..a gdzie reszta..
👤 smajk2500
03.07.2013
guzik prawda ja mialem na bahamie na smajk2500 19 l i do konca 9000 a teraz mam97lv i do konca58710pd mam2 farma pley50 koniec 20lv a teraz mam poczatek103 i do konca126884 kto to obliczal druga sprawa dlaczego zabraliscie gwiazdki na smajk2500 mialem 128 a skad sie wzielo tylko 84 gdzie reszta chce tylko swoje a niektorzy mieli mniej gwiadek a teraz maja ponad 200 co tu jest zgrane prosze o odpowiedz
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.