📰 News

Bahamarama - nowa odsłona - OPIS - FAQ

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10470
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (30)

👤 ulaula1177
02.07.2013
Jak zdobyc te zlote banany?
👤 alutka7
02.07.2013
gdzie jest sklep n wyspie bo chce kupić wybieg dla małp i nie mogę namierzyć
👤 ssebek112
02.07.2013
Wchodzisz na wyspe, wracasza do miasta i wchodzisz do galerii i wtedy masz do kupienia towary z wyspy :)
A jak chcesz z faemy, to na byle ktora lake i spowrotem do miasta i do galeri wtedy rzeczy z farmy do kupienia :)
👤 Anneka78
02.07.2013
Jak zdobywa sie te zlote banany oprocz przejscia na nowy poziom?
👤 RanczoTygrysie Serce
02.07.2013
Banany zdobywa się robiąc misje w spółdzielni. Tzn trzeba zrobić wszystkie zadania z I części.
Ale pojawił sie problem: po powiększeniu wyspy gdy zaczęlam robić zadania z II częsci misji to nie dostałam bananów złotych ;/
👤 kasiunia1232
02.07.2013
Ja nie dostałam żadnych bananów a jestem na 15 poziomie bahamaramy
👤 soked
02.07.2013
jest mały problem. Nie mam żadnych nowych misji w spółdzielni :/ Czy tylko mi się nie pojawiła ta misja ?
👤 niewiem1224
02.07.2013
Też nie mam nowych misji.
👤 kasiunia1232
02.07.2013
Nie mam tez zadnych nowych misji
👤 smalec
02.07.2013
,,Dostępy do zagród, drzew, upraw, które gracz posiadał w starej odsłonie Bahamaramy będą zaznaczone w świątyni (posągi te będą odblokowane) i gracz będzie mógł z nich korzystać.
UWAGA: Posągi odpowiadające posiadanym już umiejętnościom zostaną uaktywnione automatycznie po przeliczeniu poziomów na złote banany''. NIE DZIAŁA ! Mam zablokowane zdobyte wcześniej uprawy,hodowle itd
👤 flora
02.07.2013
czy nadal nie ma misji w spółdzielni / to jest chore zdobywać zagrody i drzewa a teraz od nowa za banany :(
👤 -awaria-
02.07.2013
Nic nie mam, tylko trzcina i winogrona, żadnej misji w spółdzielni. Miałam 23 poziom teraz mam 15 a zgodnie z tabelą powinien być 113 lub 114. Naklejkę dostałam z poziomem 1. Jeszcze mi wcięło misje z małpami. Porażka, czekam do jutra, możne wszystko naprawią. Jeszcze dzisiaj się nie denerwuję, ale jak to się do jutra nie unormuje to napiszę do nich. A może to będzie dobry powód aby wreszcie wziąć rozwód z tą grą.
👤 bunia99
02.07.2013
Czuję się okradziona :(
👤 niewiem1224
02.07.2013
Spokojnie, na pewno wszystko naprawią. Dobrze wiecie, że takie zmiany to bardzo dużo pracy.
👤 dahurnik
02.07.2013
Czy wy powariowaliscie do konca ?? 1. Idioci z was i tyle zamiast odblokowac wszystkie dotychczasowe zagrody roslinki i drzewka , to wy sobie chetnie daliscie zeby zamieniac na jakies pieprzone posagi za bananki zlociste na ktore nie ma skad brac. 2.Pomysleliscie o tych co maja juz zagrody wszystkie na bahamaramie? jak oni maja robic pasze i wytwornie skoro wy usuneliscie nawet pasze z handlu i mlynu. Zamiast zostawic te dotychczasowe rzeczy na bahamaramie ( zeby byly odblokowane ) to wy je jeszcze zablokowaliscie od nowa. 3. wogole pomysleliscie jak zdobywac podobno ,, szybciej poziomy "? Jak wy daliscie startowe roslinki trzcinke i winogronka ( jak na pierwszy lvl) Jak mamy wbijac teraz te levele ? 4. Kompletny nienamysl z misja w spoldzielni [/small]na bahamaramie. zamiast zostawic ten lvl i ta misje to wy woleliscie zlikwidowac ja i te levele. Nie pomysleliscie ze ktos zbiera poziom na Liczi aby dokonczyc misje w spoldzielni zeby bylo to wiecej pd i kombajn .

BAHAMARAMA DO BANI :@:@:(:(_niuniu_niuniu:|


5. Jedyny plus z bahamaramy jest jej powiekszenie_056
i JA SIE ZGADZAM z bunia99 Zostalismy tzw. okradnieci _037

6.jak Ktos mial po 3 mln do 5 mln PD na bahamaramie w starej wersji. To dlaczego zamiast podniesc poziom Graczom do tych leveli co teraz z ta iloscia pd to wy zmniejszyliscie level graczowi i cale pd na jakie musial sporo pracowac?

Z mojej strony to wszystko mozecie mnie smialo zablokowac jesli cos zlego powiedzialem na temat gry .

I zaloze sie ze polowa ludzi sie ze mna zgodzi i na pewno sa wnerwieni_zly



Ode mnie do Administracji :

Sorry ale taka jest prawda . Zrąbaliscie bahamarame. Z wyjatkiem powiekszenia.

Smialo jestem przygotowany na ban.
Ale mamy wszelkie prawo aby wyrazac sie na temat nowosci z farmy lub na zmiany do administracji.
👤 alicja_85
02.07.2013
beznadziejna ta nowa bahama. wszystko trzeba zaczynac od nowa a zanim zbiore te banany na odblokowanie roslinek i wszystkiego co juz mialam to potrwa dlugo. masakra. powinniscie zostawic kazdemu to co juz zdobyl na wyspie. wedlug mnie daliscie dupy z ta wyspa. chcieliscie dobrze a wyszlo najgorzej jak mogliscie zrobic. nie popisaliscie sie.
👤 BryanAdams70
02.07.2013
Już zapomnieliście ile się trzeba było namęczyć aby zdobyć wyspę? A poziomy? Przy tak małej ilości pól aby osiągnąć to co mam trzeba było czasu i cierpliwości. Teraz na 15-tym poziomie znów mam sadzić winogrona? Może to dobre dla początkujących graczy, nie dla mnie, jestem zawiedziona i rozczarowana.
👤 ANDZIA404
02.07.2013
Totalna porażka!!! Mam tylko nadziej, że twórcy gry się obudzą i oddadzą nam wszystkie zdobyte przez nas wcześniej zagrody, roślinki i drzewa!!!
Czuję się OSZUKANA!!!
👤 Musialek
03.07.2013
moze grafika i ładna - ale znów jestem bardziej w tyle niz byłam :(((((((((((((((((((( byłam na 21 poziomie - teraz jestem na 15 !!!!!! zeby wejsc wyzej musze zdobywac zlote banany za poziom!! i znow sadze tylko winogrona ;(((((((((((((((((((((((((((((((( a ilosci kosmiczne !!!!!!!!!!!!! PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 tuska1310
03.07.2013
Totalna masakra:-( skąd w ogóle brać te złote banany??????????
w tym tempie za jakieś 10 lat dojdę może do końca gry
👤 bess
03.07.2013
A miało być łatwiej....szybciej:(
👤 boszka1979
03.07.2013
brawoooo zróbcie jeszcze jeden taki nr i mam w dupie te gre:o
👤 dahurnik
03.07.2013
przeczytajcie se moje uwagi w pierwszym komentarzu o grze. ( pierwsza strona ostatni komentarz)
👤 kadomek72
03.07.2013
Witam

U mnie na razie wszystko gra jestem na 114 poziomie tylko nie mogę odblokować liczi bo pokazuje 24 banany a ja mam tylko 10 jak dla mnie bez sensu ze tylko banany zdobywa się za przejście poziomu przecież to tez potrwa dosyć długo a tak może by w misjach tez można było zdobywać skoro już takie ilości trzeba było oddać na nie pozdrawiam
👤 flora
03.07.2013
nadal nic nie mam tylko winogron jeżeli ktoś nie potrafi zrobić poprawnie to lepiej było się za to nie zabierać wcale zapewne i tak nikt nie czyta tego co tu gracze piszą nawiasem mówiąc jak by ktoś pisał takie komentarze pod moim adresem jako informatyk bym się spaliła ze wstydu_74 brawo za poziom wiedzy_029
👤 alicja_85
03.07.2013
nowych misji jak nie bylo tak nie ma i skad teraz brac te banany. mialy byc tez banany za misje. nie tylko za poziomy.
👤 karolina2308
03.07.2013
Jak odblokować większą powierzchnię na bahamie, skoro pisze mi że te posągi zostały już odkryte, a miejsca więcej nie mam. Ja ich nie odkrywałam, tak było od początku, posąg 1,2 i 3 pisze że są odkryte.
👤 nektarynka58
03.07.2013
karolina większa powierzchnia jest do odkrycia w ostatnim pomieszczeniu (trzeba mieć 135 zł bananów aby wszystkie pomieszczenia odkryć)
jak dojdziesz do ostatniego to chyba 40 bananów kosztuje powiekszenie
👤 smajk2500
03.07.2013
co wy sie tak napalacie ja od wczoraj niedosyc ze zabrali mi gwiazdki to nic nie moge zrobic na bachamie mialem 128 a skad sie wzielo 84 na bachamie do konca 19 mialem 9000 a tera mam 15 i nic nie moge zrobic ani siac ani sadzic nic od wczoraj
👤 smajk2500
03.07.2013
napisalem na pomocy to zostalem zablokowany dla bez sensu odwolam sie chyba do konia i co o dalej a wy sie podniecacie
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.