📰 News
Bahamarama - nowa odsłona - OPIS - FAQ
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (30)
A jak chcesz z faemy, to na byle ktora lake i spowrotem do miasta i do galeri wtedy rzeczy z farmy do kupienia
Ale pojawił sie problem: po powiększeniu wyspy gdy zaczęlam robić zadania z II częsci misji to nie dostałam bananów złotych ;/
UWAGA: Posągi odpowiadające posiadanym już umiejętnościom zostaną uaktywnione automatycznie po przeliczeniu poziomów na złote banany''. NIE DZIAŁA ! Mam zablokowane zdobyte wcześniej uprawy,hodowle itd
BAHAMARAMA DO BANI
5. Jedyny plus z bahamaramy jest jej powiekszenie_056
i JA SIE ZGADZAM z bunia99 Zostalismy tzw. okradnieci _037
6.jak Ktos mial po 3 mln do 5 mln PD na bahamaramie w starej wersji. To dlaczego zamiast podniesc poziom Graczom do tych leveli co teraz z ta iloscia pd to wy zmniejszyliscie level graczowi i cale pd na jakie musial sporo pracowac?
Z mojej strony to wszystko mozecie mnie smialo zablokowac jesli cos zlego powiedzialem na temat gry .
I zaloze sie ze polowa ludzi sie ze mna zgodzi i na pewno sa wnerwieni
Ode mnie do Administracji :
Sorry ale taka jest prawda . Zrąbaliscie bahamarame. Z wyjatkiem powiekszenia.
Smialo jestem przygotowany na ban.
Ale mamy wszelkie prawo aby wyrazac sie na temat nowosci z farmy lub na zmiany do administracji.
Czuję się OSZUKANA!!!
w tym tempie za jakieś 10 lat dojdę może do końca gry
U mnie na razie wszystko gra jestem na 114 poziomie tylko nie mogę odblokować liczi bo pokazuje 24 banany a ja mam tylko 10 jak dla mnie bez sensu ze tylko banany zdobywa się za przejście poziomu przecież to tez potrwa dosyć długo a tak może by w misjach tez można było zdobywać skoro już takie ilości trzeba było oddać na nie pozdrawiam
jak dojdziesz do ostatniego to chyba 40 bananów kosztuje powiekszenie
Zaloguj się aby dodać komentarz.