📰 News
Specjalny przedmiot
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (17)
Pędzę kupować florenki, obym sie tylko nie zabiła o tego jednorożca
Nie przepłaciłem, są dużo droższe rzeczy które nic nie dają np walentynkowy wygląd Farmy za 299FL.
Dla Ciebie to to nazywasz jest "przepłacenie" dla mnie drobny zakup na który mogę sobie pozwolić, natomiast z Twojej wypowiedzi aż kapie żółć, czyżby to zazdrość tak charakterystyczna dla dużego procenta naszego narodu?
Hubert jakbym chciała to bym ją kupiła.Moje zdanie jest takie,że to jest za dużo kasy na taką zabaweczkę,(wole 100 FL wydać na paszę w promocji albo na stajennego).Twoje zdanie jest inne,kupiłeś to sobie i ja to szanuje.Nie ma w tym ani zazdrości ani jakiejś kpiny czy czegoś.Wyrażam tylko swój pogląd.Jeżeli wyczytałeś w tym zazdrość to przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź.
Ale jak Wam pasuje taka pozytywka ,ktora hmmm....sory ale nic nie daje ,Wam pasuje no to naprawde fajnie ,ale ja Wole inne zabawki
Takze moj drogi- naprawde baaardzo Ci zazdroszcze
cyganka
Marti bo to jest mało w skali gry, sam mam 90 poziom, ale dziennie dużo ponad 200 000 PD wyciągam z porannych zbiorów(mam wszędzie rozstawione najlepsze drzewka z czego większość pochodzi z TS, nie mniej chce mieć z każdego poletka ile się tylko da punktów zebrać, oprócz tego jestem kolekcjonerem.
Lexi13la, każdy z przedmiotów na pnącze będzie kosztować te 100fl.
Zaloguj się aby dodać komentarz.