📰 News

Wolne działanie gry...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10439
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 paula0939
14.06.2013
Przestancie ciągle zmieniać wszystko co jakiś czas , bo jak nie wylogowuje mnie co 5 minut to teraz się zacina , niedługo to ja usuwam konto bo to już przechodzi ludzkie pojęcie co wy robicie z tą farmą ... PRZESADA !!!!
👤 cebrzyk
14.06.2013
[center]Ja tam nie widzę dużego problemu- co najwyżej tyci tyci a później... to już będzie torpeda...

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00401/q2omer3pnjvp_t.jpg[/IMG][/center]
👤 Aleera
15.06.2013
Od wczoraj farma muli,od wczoraj co kilka minut wywala... _zly A efektów pracy naszych szanownych programistów jak nie było tak nie ma_buaha_buaha_buaha
👤 Christian
15.06.2013
to tak jest jak nie ma jednego pana, i kazdy grzebie na swij sposob, jak sami nie mozecie dac sobie rady z problemami technicznymi to poproscie hakerow o pomoc
👤 pimpekipuszek
15.06.2013
Oj muli się gra dalej gównie przy zbiorach:(
👤 pimpekipuszek
15.06.2013
no nie znów mnie wyrzuciło z gry _zly do tego muli się i muli jak stary żółw_zly kiedy to wreszcie naprawią :o
👤 roman1954s
15.06.2013
Do ciężkiej cholery może wreszcie te lebiegi przyznają że nic lepiej zrobić nie potrafią ,i BP zatrudni prawdziwych fachowców?_zly
👤 Christian
15.06.2013
event za eventem poprzedzony dwoma innymi eventami, zamiast wymyslac eventy doprowadzcie ten wasz zlom do stanu uzywalnosci bo grac w to sie nie da.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.