📰 News

Mega dzień PD i Tajemnicze sadzonki na Farmie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10438
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 Aleera
14.06.2013
Ale,że bez brzoskwini ..... :| Szkoda ,że jej nie będzie.Mam w stodole z 20 szt to kolejnych 10-sięć się przyda _rotfl _buaha
👤 kacperek112233
14.06.2013
Aleera - przyznaje Ci nagrodę za koment roku na waszej farmie _rotfl_042_cheer powalajacy _40 tak trzymac nawiasem mówiac ja tez mam cos koło tego, a teraz wychodzi na to ze zasypia nas morelami allah
👤 milena0885
15.06.2013
zasypują nas, ale AWARIAMI!!_zly
👤 smajk2500
15.06.2013
_rotfl za bardzo się jakim kosztem te nagrody ze stodoły znikają albo owoce albo zwierzęta i to ile trzeba zdac ja jeszcze nic konkretnego nie dostalem tylko to co mam a jestem na 81 l także mam wszystkiego dużo a zdac trzeba na sume 250000 zdalem 3 razy po 250000 umiecie liczyć wiecej dostaniesz w spułdzielni niż od nich dużo obiecują mało robia cześć jestem niezadowolony z eventu
👤 smajk2500
15.06.2013
ostatnie na bachamie zamiast siać z bachamy wyskakiwalo mi tabelka ze zwyklych pol i to trwalo 2 godz pisalem do nich ale to nic nie dalo pojechalem do pracy na popoludniu i nic nie posialem _zly
👤 smajk2500
16.06.2013
wtam wielkie guwno dostalem te drzewa co mam duzo biorą mało dają event do bani_zly
👤 juli01
16.06.2013
troszke nie rozumiem czegos ^^ ,udało mi sie zdobyc jajeczne xxl tu pokazuja ze daje ono jajek szt 3 a ja dostaje po 2 -niewiem jakis bład czy co ...loozak
👤 batmanka
16.06.2013
kropcia się pomyliła. Drzewka z produktami z fabryk zawsze dają 2 owoce, drzewka ze składnikami rzemiosła dają po 3.
👤 sophia
16.06.2013
Jajeczne drzewko xxl ma dawać 3 jajka - to dlaczego ja dostałam 2 ??????
👤 juli01
17.06.2013
podobno to bład , i ma dawac dwa ;/
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.