📰 News

Kaczki trzy...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10425
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 reni88
06.06.2013
czas na nowe kaczuszki kolorowe oj musze nakarmić moje bo za dlugo na magazynie siedza _lalamido
👤 hazowafarma
06.06.2013
Ja też muszę kaczki odkurzyć i wyciągnąc piórka..:)
👤 -AgnieszkaFarm-
06.06.2013
Czyżby nowa hodowla? będziemy hodować kaczuchy w oazie :)
👤 koczownik70
06.06.2013
Zgadzam się całościowo że będą to kolorowe kaczory bo do niczego więcej to nie pasuje
👤 alicja_85
07.06.2013
kolorowe kaczki. ciekawe co beda produkowac. piora juz sa. wiec teraz na co czas? malpa ma bikini, wrona bizuterie a kaczki co beda mialy?
👤 kicia555
07.06.2013
Nic nie będą miały, bo mają pióra. Dodają tylko tym zwierzakom, które przedtem przetwórni nie miały.
(Małpa nie miała bikini, przez dłuuugi czas, więc dodali ja przed kolorowymi, a królik miał angorę, więc nic nie dodawali)
👤 reni88
07.06.2013
jedynie co mogą dodać to misje w spółdzielni z piórami i z kaczkami jak to zwykle bywa _rotfl
👤 xementyna
07.06.2013
tia... pióra i kaczki poszły w góre na targu..._zasady
👤 kicia555
08.06.2013
A ciekawe jak długo będziemy czekać?
👤 cebrzyk
11.06.2013
[center]Taka zagroda podoba się ?
[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00400/rk7o2kikshka_t.jpg[/IMG][/center]
👤 cebrzyk
11.06.2013
[center][color=#ff33ff]A ile desek pójdzie na tę różową zagrodę...[/color][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00400/80taou3ii596_t.jpg[/IMG][/center]
👤 cebrzyk
11.06.2013
[center][color=#cc0033]Czerwona fabryczka- czyli zbiór kaczych piór[/color][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00400/z9b1sqgrfmel_t.jpg[/IMG][/center]
👤 cebrzyk
11.06.2013
[center][color=#ff00cc]To już będzie wypas...[/color]

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00400/5lmxjawskdcp_t.jpg[/IMG][/center]
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.