📰 News

Wylogowania z Gry

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10415
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (18)

👤 robaczek
30.05.2013
miało co 12 godziny a nie 5 minutspam
👤 abwoman
30.05.2013
dzis jest jeszcze gorzej ... co chwila musze sie logowac
👤 KeramAklap
30.05.2013
wczoraj mnie wywalało co jakiś czas, ale to co teraz sie dzieje to jakiś totalny koszmar_zly
👤 kerdia
30.05.2013
A mnie nadal wywala co 5 sec, nie zdążę włączyć mapy a już mnie wywala...
👤 B_A_J_K_O_W_O
30.05.2013
wywala mnie z gry co kilka minut!! gdzie ta poprawa???!!:@
👤 Ruda1289
30.05.2013
[think][size=12]Rekompensate poprosimy _052.Ten kod nam dajcie co był dla nieaktywnych graczy.Wydaję mi sie ,że taki bonus bym nam zrekompensował zszargane nerwy _028[/size][/think]
👤 general7383
30.05.2013
przez wylogowywanie ta sie wkurzam _zly że za chwile urodze a wolałabym w terminie _yoo
👤 Ruda1289
30.05.2013
[size=16]Dalczego nie można wymienić zagrode za drzewo ...... ??? PYTAM SIĘ DLACZEGO ??? KUUUUUUUURDE już mnie tyle fajnych ofert ominęło _zly _zly _zly Naprawcie to :@ :@ :@ :@[/size]
👤 adamigos77
30.05.2013
Dzisiaj po prostu koszmar _zly Nie da się grać _zly
👤 robaczek
30.05.2013
teraz rozumiem jak teraz się loguje po zalogowaniu wylogowywuje mnie kaszmar nad koszmarami _zly_zly_zly_zly
👤 juli01
30.05.2013
ciagle to samo w ciagu 10 minut 8 razy ;/
👤 batmanka
30.05.2013
Dzisiaj to cud że w ogóle zaloguje. Coś nieprawdopodobnego.
👤 KeramAklap
30.05.2013
"W odpowiedzi na Wasze zgłoszenia informujemy, że dziś nie powinno tak często wylogowywać z Gry"


faktycznie, nie wylogowuje z gry tak czesto
_yellowcardTYLKO DUŻO CZĘŚCIEJ _zly:@
👤 kasiunia122
30.05.2013
szkoda słów na to co się dzieje...
zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy.
wolnego dnia mi nie zepsują _013
👤 Christian
30.05.2013
panie KeramAklap co to za tlumaczenia nie powinno, wogule ma nie wylogowywac ludzie tu inwestuja realne pniadze a wiec wymagamy za te pniadze nalezytej jakosci tej gry, jak wam serwery nie wytrzymuja to najwyzszy czas na zmiane na nowe, stac was chyba na to.
👤 cyganka__
30.05.2013
no choroba- wylogowuje co pare sekund-nie idzie nic zrobic!
👤 Akatka
30.05.2013
ja wogole nie rozumiem TG co oni nie widza ile osob potrzebuje hity mogli by dac jakims ewencie dla mnie to wielka sciema to TG
👤 trust34
31.05.2013
Gra się psuje w trakcie eventu a oni nic nam nawet za to nie dają, choćby jakiś kod za te utrudnienia. A poza tym kto daje dwa eventy na raz, mówię o pełni i evencie truskawkowym? Pełnia powinna być wtedy, gdy nic się nie dzieje na farmie.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.