📰 News

Co nowego w czerwcu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10413
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 alinadiva
31.05.2013
witam
na niemieckim forum pisza o evencie
Dr. oetker ktory ma byc od 3.06- 15.06 ,
czy na polskich stronach tez to bedzie ?
👤 podazajzamnax3
31.05.2013
coś mi się wydaje, że na polskich raczej nie będzie. w rozpisce nie ma, a daty tego eventu dr Oetker pokrywają się z dwoma planowanymi eventami, ale tak jak pisze wszystko może ulec zmianie ;p
👤 -EKOFARMER-
03.06.2013
Jeżeli chodzi o Pełnię Księżyca to na jakim polu przeważnie można uprawiać na Farmie, Dzikiej Łące czy na Leśnej Polanie ?
👤 czekalowska
03.06.2013
Witam. Zawsze na pierwszym polu
👤 -EKOFARMER-
03.06.2013
event FABRYKA CZEKOLADY ciekawe jakie jagody będzie trzeba siać bo my mamy czarne jagody
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.