📰 News

Pełnia księżyca na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10408
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 robaczek
24.05.2013
pełnia w czasie eventu co teraz mamy sadzić poziomki czy mroczne paprocie_zly
👤 Maksiu
24.05.2013
******** są czy udają, miały ćwoki nie robić eventów w czasie innych eventów. Szkoda słów.....
👤 batmanka
24.05.2013
I mieli robić odstępy między kolejnymi eventami, a do dzisiaj walą jeden za drugim (albo jeden na drugim). Ja tam skorzystam z pełni, bo nie robię poziomek, ale rozumiem dylemat innych.
👤 juli01
24.05.2013
robimy tak wywalamy wszystko , na głównej robimy pełnie a na reszcie poziomki _029 haha ,tak małe pola i bez kombajna ,kto razem ze mna ? :P_rotfl
👤 Ruda1289
24.05.2013
Aż ciśnie mi się na usta żeby zacząć rzucać ... brzydkimi słowami ..... Ale ze względu na młodszych się powstrzymam .....Mimo to napisze co mam do napisania,bo sie nie da obejśc obok tego obojętnie.
Po 1 zrobili w bambuko starych graczy ,którzy za to,że są aktywni nic nie dotaną.Pogodziłam się z tym mimo,że nóż w kieszeni mi się otwiera.
po 2 nie dali promocji na kombaj,żeby choc pare godz sobie kupić mimo tak długiego eventu.
Po 3 event w evencie .... I co jeszcze?Gdzie mam sadzić te cholerne dynie i upiorne krzaki?Sobie na d**** .....
Przepraszam za słowa,ale taka mnie złość wzięła,że ................... _zly
Czy Wy w tym BP już całkiem zgłupieliście?Proponuje jeszcze żeby w niedziele zaczął się TS i baby - boom ,nie ważne ,że był tydzien temu.Dawać jeszcze raz.A co tam.Przecież mamy FUUUUUUULLLLLLLL miejsca i dużo czasu,pomocników za darmo też nam daliście.
To jeszcze do smaczku G&T jutro od 10 dajcie _zly _zly _zly
👤 elba2
25.05.2013
Odwołajcie ten event. Pełnię możemy mieć też 30 maja. Przecież już były później niż w rzeczywistości i nikomu to nie przeszkadzało.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.