📰 News

Newsletter

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10403
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (19)

👤 Akatka
22.05.2013
i znowu my aktywni gracze pokrzywdzeni jak z tymi florenami 50 procent kto pracowity niech kupuje za realna kase ja tez chce kod
👤 Akatka
22.05.2013
podajcie ten kod
👤 kicia555
23.05.2013
normalne, nie łapią, że nieaktywni mają w d**e i newsletter......
👤 batmanka
23.05.2013
No nareszcie będzie filtracja setek stron ofert. Myślałam już, że nigdy tego u nich nie wyproszę. Teraz rozumiem, czemu tak długo nie było G&T. Oby to tylko porządnie działało.
👤 ruda_jolcia
23.05.2013
Super widac nie warto grac lepiej sie na tym wychodzi i nagrody sie dostaje
👤 Ruda1289
23.05.2013
[size=12][b][quote]Nosz k***a m*ć _zly Siedze na tej farmie prawie 24h/d ,sieje,piele i inne cuda wyprawiam i nie dostane kodu ,który zajebiś*ie by mi się przydał tylko dlatego,że jestem aktywnym graczem _zly _zly _zly To przechodzi ludzkie pojęcie ..... Ci co nie chcą grać albo są rzadko na farmie to nie wrócą dla tego kodu.Powinni dać go nam,tym co poświęcają tej durnej grze dużo czasu.... Ale jestem wkur***.... zła !!!!!!_zly[/quote][/b][/size]
👤 general7383
23.05.2013
zgadzam się z przed mówcą dla aktywnych nic _zly a dla leniuchów kod farma schodzi na psy_zly
👤 Frost61
23.05.2013
Dlaczego chwalą się ilością zarejestrowanych farm - ponad 47 milionów. Czemu nie ma okienka z aktualnym miejscem mojej farmy ? Okazałoby się ilu aktywnych graczy jest obecnie i czy robię jakieś postępy !!! Pokazana 10 to wielka ściema !!!
👤 -EKOFARMER-
23.05.2013
...i co Wy na te komentarze MODERATORZY I ADMINISTRATORZY...zróbcie coś z tym bo jak tak dalej pójdzie to w cholerę graczy odpadnie...jest wiele innych fajnych gier..._tytyty
👤 Ruda1289
23.05.2013
[quote]Wniosek z tego taki (z tego kodu dla nieaktywnych) [color=#ff0000][size=12]ŻEBY OLAĆ FARME[/size][/color],wtedy będziesz mieć większe przywileje i bonusy _058 _tytyty[/quote]
👤 -EKOFARMER-
23.05.2013
...zobaczcie jak te leniuchy się cieszą...moim zdaniem konta takich graczy którzy nie zalogują się przez np 30 dni powinni automatycznie kasowanć...na cholerę nam sztuczny tłok podejrzewam że takimi graczami są w większości Ci którzy mają około 100 poziomu-dopiero zaczęli grać i nie kumają o co tu chodzi albo Ci którzy zaczęli grać przez pomyłką...
👤 amazonka5370
23.05.2013
witam wszystkich ,ja loguje sie codziennie i kod dostałam zamiast płakac sprawdzcie swoja poczte
👤 Ruda1289
23.05.2013
u mnie nie ma nic na poczcie.Ani na skrzynce odbiorczej ani na spamie :(
👤 Akatka
23.05.2013
ja natomiast uwazam ze oni czyli leniuchy nawet nie beda wiedziec ze maja taki kod jeszcze raz pisze kod nalezy sie pracowitym
👤 kicia555
23.05.2013
Zgadzam się z EKOFARMER'em, powinni kasować zbędne konta. Przez ten sztuczny tłok to się później wszystko zawiesza!!!
👤 robaczek
23.05.2013
tak my zawsze jesteśmy gdzieś już nie powiem gdzie_zly_zly_zly_zly_zly
👤 Ruda1289
23.05.2013
Ja ze swojej farmy kilka dni temu usunęłam dwóch czy trzech sąsiadów,bo ich termometry migały na czerwono.Skoro migają na czerwona to znaczy ,że od jakiegoś czasu się nie logują,a to oznacza ,że ich nie ma,a to oznacza,że nie grają,a to oznacza ,że za nic dostaną bonusy ..... _aaa
👤 batmanka
23.05.2013
Żeby dostać taki kod, trzeba nie tylko się nie logować dłuższy czas, ale i zezwolić na otrzymywanie newslettera od BP. Przypuszczam, że ci co przestali grać na dobre, wypisali się z newslettera, więc tak czy siak nie dostaną kodu.
Ekofarmer: tu chodzi prawdopodobnie o zamydlanie oczu, zarówno nowym graczom, jak i samym twórcom gry, którzy nie chcą pogodzić się z pewnym stopniem porażki.
👤 staszek1950
24.05.2013
A to jest dokładnie tak : BP zbudowało złoty pałac na bezludnej wyspie dla jej mieszkańców :):):)
Gdyby tak dbali o na ,zagorzałych graczy jak o tych co się zarejestrowali i dali nogę. Nam podsuwają pod nos pakiet wierności za kasę. Dobre sobie,nie powiem :(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.