📰 News

Nowa misja w spółdzielni na stałe.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10391
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 robaczek
15.05.2013
to tak jak event na zawsze_woow
👤 bik_san
15.05.2013
bez rewelacji:(
👤 podazajzamnax3
15.05.2013
robaczek bo to jest misja na stałe :)
👤 batmanka
15.05.2013
"Moneta będzie pojawiać się do momentu ukończenia całej misji" - wiecie co to oznacza? Dopóki nie wykona się całej misji, wypadające ze zbiorów monety mogą blokować wypadanie narzędzi, składników rzemiosła czy wypadajek eventowych. _crach
👤 Maksiu
15.05.2013
Pewnie będzie wypadać razem z innymi, tak jak wypadajki eventowe, nie blokują narzędzi i do rzemiosła.
👤 Frost61
15.05.2013
Wykonałem tę misję w określonym czsie od 1 do 77 poziomu /sok klonowy/ !!!!! - była na francuskiej farmie !!! - trzeba było założyć nowe konto. Teraz to pestka - do wykonania z nadmiaru zbiorów !!!

Na podstawowej farmie 1 300 000 do 90 poziomu !!!
👤 hubert91
15.05.2013
Hehe na jednym koncie miałem wcześniej tą misję logując się na francuskiej Farmeramie.
👤 batmanka
15.05.2013
Ja bym sobie chętnie pograła na hiszpańskiej farmie :D Bardzo mi się podoba ten język.
👤 Fretka
15.05.2013
kolejny badziew, dobra wiadomość to będzie taka jak wreszcie ogłoszą, że powraca GT :@
👤 robaczek
16.05.2013
aż 11 Koni rasy Haflinger:o
👤 batmanka
16.05.2013
To akurat nie tragedia. Haflinger to pierwsza rasa po zwykłym koniu, więc i na targu jest tani.
👤 Ruda1289
16.05.2013
[think]A mi sie podoba ... przynajmniej gwiazdki "bedo" _013[/think]
👤 robaczek
16.05.2013
U mnie po 11 koni az 40 tys sg:(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.