📰 News

Farmerska Wyrocznia - Kraina Słodkości

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10373
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 hasia12
04.05.2013
cudownej pieknosci te grafiki,naprawde slodkie:)
👤 AnEcZkA
04.05.2013
az boje sie myslec co bp wymyslilo_rotfl
👤 hasia12
04.05.2013
galaretka jak mi swita to chyba nowy przepis o ktorym kiedys gdzies byla mowa
👤 batmanka
04.05.2013
Dzień dziecka 1 czerwca? Bo do eventu z rodzicami to mi raczej nie pasuje loozak
👤 Raiderek
04.05.2013
Moze nowy zawod cukiernia.
👤 jabolka
05.05.2013
będzie to oczywiście dzień dziecka :) no bo jak żeby inaczej mogło być ....dzieci farmerów też lubią słodkości jak i też oni sami :D
👤 kasandra2121
06.05.2013
hmm kiedys byla w planach kraina mlekiem i mlodem plynaca moze to bedzie to ?
👤 hubert91
06.05.2013
Jak to z jakim wydarzeniem związana? Cokolwiek to będzie przysłuży się BP do wyciągania naszej kasy, jak zawsze;)
👤 batmanka
07.05.2013
kasi, a gdzie ty tu masz mleko i miód? Toc to czekolada :D
Jasne, że fajnie by było, gdyby dali nową powierzchnię do siania bądź tylko na drzewka czy tylko na zagrody, ale obawiam się, że to marzenie ściętej głowy.
Na razie stawiam na event z okazji dnia dziecka. Jak będzie, zobaczymy.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.