📰 News

Wyrocznia - z ostatniej chwili

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10334
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Ruda1289
10.04.2013
Przygarnęłam go ze schroniska, może macie pomysł jakby mu dać na imię?
Proponuję [size=16][u]Stefan[/u][/size] _rotfl
👤 juli01
10.04.2013
stefan piekne imie ^^ ,ale moze Pimpek ...taki pimpusiek kochany
👤 Ruda1289
10.04.2013
juli01 nie wiem o co Ci chodzi,ale proponuje wziąć odpowiednią dawkę tabletek na przeczyszczenie,bo twój pomysł z lekka .... jest do bani ..... Stefan to jest imię godne psa myśliwskiego,zabójcy.A pimpek?Co to jest pimpek? _013
👤 monterka86
10.04.2013
BOGUŚ _40
👤 robaczek
10.04.2013
nazwijcie go BAX lub strużek domu
👤 asasins00
10.04.2013
ruda może nikogo nie obrażaj i przy okazji ty powinnaś się wybrać do psychologa i proponuję imię Czarek
👤 solll
10.04.2013
W dniach 2013.05.10 do 2013.05.12 w Dortmundzie odbywać się będzie Międzynarodowa Wystawa Psów,
zapewne właśnie z tej okazji na farmach odbędzie się Event związany z pieskami.
👤 Inger
10.04.2013
Jaki Czarek???:o to kojarzy sie z czara a czara jest do wina wiec tu pies nie pasuje i po co komu psycholog, widac ze zdjecia, ze Ruda prowadzi piekne i ciekawe zycie w zielonej dzungli bez stresu i czlowieczych dziwactw_rotfl, czego mozna pozazdroscic a piesek moze sie nazywac Saba ;)
👤 Ruda1289
11.04.2013
asasins a dlaczego Ty mnie obrażasz?Ja i Julka (juli01) znamy się od kilku lat więc nie graj bohatera i nie wtrącaj się między mną a nią.Wiem jaki panuje tu regulamin i jak do tej pory nikogo nie obraziłam i obrażać nie mam zamiaru.
A imię Czarek do bani jest ...... _rotfl
👤 juli01
11.04.2013
ja nie jestem obrazona i wszystko jest ok :) Ruda to moja kumpela i sama leków nie bierze xD moze i pimpek jest do bani ,ale Stefan tez _057 hehe .Powinna to byc nazwa kojarzaca sie z farma wiec może "farmdog " lub" farmociapek " :P czy jakos tak ^^
👤 Ruda1289
11.04.2013
Farmociapek brzmi zacnie .... A ja mam propozycje farmozwierz ...... _rotfl _rotfl _rotfl
👤 -Majka222-
11.04.2013
a moze trufel jakos tak mi sie podoba :)
👤 elkuc
12.04.2013
mnie się nasunęło: kołopłotek albo hydrancik _042
👤 martre2
12.04.2013
Ja proponuje MAX. Bo jest na maksa.;)
👤 AngelGG
13.04.2013
Dogundel hahaha
👤 AngelGG
13.04.2013
Jak dla mnie to wierna kopia Szarika jest _rotfl
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.