📰 News

Kalendarz imprez na kwiecień

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10327
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 KeramAklap
03.04.2013
a czemu nie ma G&T !!!!?????
za mało kasy z tego jest wiec się nie opłaca zrobić??
lepiej zrobić badziew w którym trzeba non-stop siedzieć przy pudle i siać i zbierac i siac i zbierać, najlepiej do tego wykupić pomocników i będzie kasa od jeleni
:(
👤 batmanka
03.04.2013
Ostatnio na jakimś czacie z graczami Nina się wypowiadała, że G&T nie będzie zbyt często, żeby pozostał dla graczy atrakcyjny. Trele-morele :( Chyba się nie doczekam następnej edycji, jak nie będzie w tym miesiącu.
👤 Qubster33
03.04.2013
Znowu ewenty:( Nie przesadzają trochę,robią je na każdą byle okazje, nie dają w ogóle czasu aby nadrobić straty w roślinkach. Myślą chyba, że ktoś będzie kupował floreny i kończył zadania za nie._rotfl
👤 elkuc
03.04.2013
Event eventem pogania, i nie ma nic do zasiania. _tupMoja stodoła już dawno świeci pustkami. Nie ma czasu na uzupełnienie zapasu. Chcą, byśmy kupowali floreny, ale na nie też już nie ma kasy.:o
👤 osinka
04.04.2013
czy to znaczy że BB nie będzie przez cały kwiecień??szkoda....
👤 robaczek
06.04.2013
rezno jest chyba co rok lubię rezno ale eventy słabo eventy są co dzień na tym kalendarzu nie można odpoczać w stodole pustki czemu są nowe rosliny czemu do eventów nie wykorzystuje się tych starych roslin chodź wtedy nie było by polnego maku _zly
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.