📰 News

Życzenia Wielkanocne.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10326
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 Ruda1289
30.03.2013
[size=16]Mówi zając do baranka - jaka piękna to pisanka.
Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka.
Biega głośno, krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy. [/size]_048
👤 tee4411
31.03.2013
[center]Życzę Waszej ekipie wprowadzania do gry takich ułatwień, po których nie będę tracił kolejnych sąsiadów.
Obecnie najprzyjemniej kasuje się pola, ale to chyba nie o to chodzi.
WESOŁYCH ŚWIĄT
_kakaciacho[/center]
👤 AnEcZkA
31.03.2013
Snieg nam wszystkim popsul szyki,przykryl jajka i koszyki a kurczakom zmarzly nozki wiec tula do rzerzuszki.Lecz choc snieg nam pada w swieta i pogoda taka wstretna my swieconym sie dzielimy i radosci wam zycze
👤 kicia555
31.03.2013
A ja wam po prostu:
Życzę mile spędzonych świąt i mokrego dyngusa!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.