📰 News

Błędy w grze.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10320
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 tee4411
26.03.2013
[center]A kiedy Wam się znowu popieprzy i przywrócicie poprzednią, przyjazną odmianę tej gry ???
Obecna wersja jest stale i absolutnie nie do przyjęcia.
Żal mi się z nią rozstać, ale grać się w nią nie da.
_niuniu[/center]
👤 AnEcZkA
26.03.2013
a ja wpadlam tylko sie pochawalic plotka ze podczas bledu wyskoczyly grafiki paszy dla wielbladow i 2 innych zwierzatek.wiec z tego mozna wnioskowac ze wielblad raczej pojawi sie w grze
👤 brajnysia
26.03.2013
wielbłądy widziałam na własne oczy, a na wyspie dwie niezidentyfikowane zagrody ..._004
👤 batmanka
27.03.2013
No oby coś się wreszcie zadziało z wyspą. Może to były nowe fabryki bahamskie? Nic ci nie przychodzi do głowy, brajnysia? Ja nawet nie widziałam tego błędu, bo byłam w pracy, więc nie mogę nic powiedzieć. A wielbłądy gdzie widziałaś, na kontynencie czy też na wyspie?
👤 varius
27.03.2013
Chyba Niemców już poskręcało, zamiast
z rodziną siedzieć przy stole Wigilijnym z rodziną, będę farmy pilnował. Na okres Świąt wyłączam kompa. Niech Niemcy sami na farmie siedzą.
👤 cyganka__
27.03.2013
varius Ciebie tez pokrecilo :) swieta wielkanocne z wigilia Ci sie pokrecily! cytat: "Chyba Niemców już poskręcało, zamiast
z rodziną siedzieć przy stole Wigilijnym z rodziną, będę farmy pilnował. "
Nikt nie kaze robic nikomu na sile eventu, wiec w czym problem ?????
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.