📰 News

Nowe grafiki z naszej kuli...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10315
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 asasins00
22.03.2013
myślę że te ,,plany świni'' mają coś wspólnego z Leonardo da vinci
👤 Stifler
22.03.2013
Plotki "mówią" o kolejnym Evencie Artweek 2013 i mającej się pojawić 6 zadaniowej Misji w Spółdzielni.

"Art Week" to największa i najstarsza tego typu impreza, w czasie której zwiedzający mogą spotkać się i porozmawiać z artystami,
wziąć udział w pokazach bądź po prostu podziwiać wystawy z zakresu fotografii, tkaniny, rzeźby, malarstwa, ceramiki,
mozaiki, biżuterii, sztuki cyfrowej i wiele więcej.
👤 alexander110264
22.03.2013
Chat Noir,Leonardo,Andy W.Sztuka. Hmmmmm czyżby misja w Paryżu
👤 tee4411
23.03.2013
[center]Wygląda mi to na wyprzedaż reszty projektów tego czubka, który popsuł FARMERAMĘ.
Nikła szansa na powrót "normalności"
_037[/center]
👤 Ruda1289
24.03.2013
A ja widzę iż nic nie widzę _rotfl .... Jakieś bohomazy przypominające dzieła największych malarzy _yoo _013
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.