📰 News

Mega dzień PD i Tajemniczy stajenny na Farmie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10314
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 hubcioz
22.03.2013
Super Kolejna zagroda ,a ja jeszcze nie nazbierałem poprzednich
👤 Ruda1289
22.03.2013
Ja nazbierałam ... Ale [u][color=#ff0000][size=16]NIE MAM JUŻ MIEJCA[/size][/color][/u] ...... _77 _aaa
👤 Kasiula1981
22.03.2013
Niby żadne zaskoczenie że zagroda dla lisów za floreny ale jednak _zly
👤 isia1981
22.03.2013
DOŚWIADCZENIE W GRZE I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ BP NAUCZYŁO MNIE ZE NIE WARTO GRAĆ W TS I INWESTOWAĆ PIENIĄDZE GDZYŻ I TAK W NAJBLIŻSZYM CZASIE TA ZAGRODA BĘDZIE DOSTĘPNA W JAKIMŚ EVENCIE TAK JAK WSZYSTKIE INNE ZAGRODY TAKŻE SZKODA KASY !!!!!!!!!!!!_tytyty
👤 Fretka
22.03.2013
no wiadomo, znowu w stajennym, człowiek jeszcze nie pozbierał poprzednich zwierzaków a już ładują następne, na które nie ma kasy :@
👤 Maksiu
22.03.2013
Ja w sumie z zagród nie mam tylko tych dla niedźwiedzi.
👤 kicia555
23.03.2013
Ja nie mam fabryki hit, i lisów oczywiście.

Wszystko fajnie, ale pamięta ktoś kiedy był ostatni G&T?
👤 -Majka222-
23.03.2013
mnie brakuje fabryki hitow no i lisow
a dzis z 10 zagrod za 150 fl nic ciekawego nie mialam eh az sie niechce mowic zawsze sobie przyzekam ze ostatni raz ale to kusi :@
👤 -szymonek2006-
23.03.2013
no i własnie:(kusza,ze moze sie trafi zagroda dla lisow,a tu kolejny zonk i zagroda,ktora 17 florenow wogóle nie jest warta:(szkoda gadac
👤 isia1981
23.03.2013
ludzie przestańcie wydawać kasę!!! niedługo będzie ta zagroda w evencie!!!!
_rotfl
👤 Ruda1289
24.03.2013
Wiesz Isia jakby nie patrzeć to trochę kusi ... Tylko denerwuje to,że w TS za floreny dostaje się zółte i zwykłe zagrody,które ,jakoby, mozna kupić za SG ... _tytyty Mogliby dawać pomarańczowe zagrody,które też są za floreny ..... _058
ps.Czy jest jakaś szansa na powiększenie pól (łąk) tudzież dodania jakiejś łąki? (oczywiście admini nie odpowiedzą,bo po co)...Ja naprawdę nie mam już miejsca _aaa
👤 kasandra2121
25.03.2013
admini strony nie odpowiedza bo nie maja takiej wiedzy
👤 cyganka__
25.03.2013
czy to za FL czy za SG i tak pewnie nie postawilabym tej zagrody, bo brak miejsca! Gniezdzilaby sie w zakladce jak reszta innych zagrod . Ja sie juz nauczylam nie wydawac kasiory na takie pierdulki. Niby tylko 2,99 euro za 50 FL ale po co jak i tak same badziewia sie trafia. Zagrody ze stajennego prawie wszystkie zdobylam dzieki eventom, lub wymianie.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.