📰 News

Zagroda lisów lada dzień ? Paszę można już produkować.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10313
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 TysiaKosax
21.03.2013
Ja już produkuję im paszę. jajek mam od groma hehe
👤 Misiek308
21.03.2013
Na pewno za sg
👤 TysiaKosax
21.03.2013
Lisy będą za florki. w sobotę rusza stajenny.
👤 Ruda1289
21.03.2013
Nie no .. dajcie za SG ... Florenow u mnie brak ..... :(
👤 kropka1986
22.03.2013
szkoda tylko,ze brakuję mi już miejsca na wszystko....mogliby dodać jeszcze jedno pole :)
👤 cyganka__
25.03.2013
fajnie, ze wymyslaja nowe zagrody itd. ale naprawde nie ma gdzie ich stawiac. Jestem na 86 poziomie i jak wejdzie jeszcze kilka nowych pierdulek to sporo trzeba bedzie pochowac w pasek :|
Z tego co gdzies czytalam (ale to tylko podobno plotki) BP nie zamierza powiekszac farmy _057 wiem, ze oni tego nie czytaja, ale kurcze jesli ja postawie zwierzeta na pola- sztuk 1 z kazdego to do siania nie wiele miejsca zostanie. _niuniu
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.