📰 News

Doniczki...ozdoby... ciekawe co to będzie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10311
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 Ruda1289
21.03.2013
O sadzonki?Będziemy sadzić nasionka w doniczkach,z których cos będzie wyrastać ewentualnie coś wypadać? _058
👤 tesia614
21.03.2013
a ja myślę , że to nowa półka na wyroby rzemieślnicze_041
👤 kasandra2121
21.03.2013
a mnie nie wiem czemu kojarzy sie ze szkolka farmerska
👤 majkelek79
21.03.2013
ja wiem ja wiem... ale wam nie powiem ....że tak będzie stodoła wyglądała ;p_wyrocznia
👤 kasandra2121
21.03.2013
a kolejny pomysl to szklarnia ktora ma byc zwiazana z zawodem alchemika
👤 Ruda1289
21.03.2013
Mam pytanie odnośnie wron,nie związane z tym tematem.... Otóż ... w sklepie Jacka zakupiłam hodowle wron hurra i teraz (już po pełni księżyca)kiedy wkładam wrony do oazy to one po kilku sekundach znikają _crach (te wrony),chwile przed tym jak znikną zawiesza mi się gra.Oaza działa jak przy normalnej hodowli czyli pobiera pasze i ewentualne perfumy.Zoastaje to zwrócone kiedy wrony znikną :|.I tu pada me pytanie.Czy wrony moga być hodowane tylko w czasie pełni księzyca _wyrocznia?Czy wy też mieliście taki błąd?Nie ukrywam,że chciałabym kilka sztuk wron sobie wyhodowac ..... _058
ps.Sprawdziłam to na dwóch przeglądarkach,na operze i na chromie i wciąz to samo :(
ps 2.Wsadziłam teraz zwykłe zwierzaki do oazy i dzieje sie to samo,pobrało pasze,chwile zwierzaczki pobrykały po czym na chwile zwiechła się gra i ów zwierzaczki znikły oddając pasze i zwierzaki .....
Czyli to nie wrony a sama oaza się je**e ..... _tytyty
👤 koczownik70
21.03.2013
Ja myślę że to będzie nowy zawód w dzielnicy rzemieślniczej _40
👤 nirvana
22.03.2013
Ruda powinnac skontaktowac się z pomovą techniczną!ale spróbuj jeszcze usunąć tą oaze, wylogowac sie, na nowo zalog.i postawić oaze znów, jak tak dalej będzie koniecznie sie z ni i skontaktuj!Lub z supportem!Ale chyba bardziej z pomoca techiczna!help
👤 nirvana
22.03.2013
ja bym wolała, zeby to były czekoladowe rosliny, zktórych wyrastała by czekolada ha ha i za 10x takiej czekolady był by chociaż 1 floren!_029
👤 Ruda1289
22.03.2013
nirvana robiłam tak jak mówiłas,nic to nie daje :|.Poczekam jeszcze kilka dni z tą pomocą techniczną dlatego,że u dwóch moich znajomych,które też grają w farme,dzieje się to samo .... _tytyty
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.