📰 News
Doniczki...ozdoby... ciekawe co to będzie.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (10)
ps.Sprawdziłam to na dwóch przeglądarkach,na operze i na chromie i wciąz to samo
ps 2.Wsadziłam teraz zwykłe zwierzaki do oazy i dzieje sie to samo,pobrało pasze,chwile zwierzaczki pobrykały po czym na chwile zwiechła się gra i ów zwierzaczki znikły oddając pasze i zwierzaki .....
Czyli to nie wrony a sama oaza się je**e .....
Zaloguj się aby dodać komentarz.