📰 News

Lisy na farmie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10303
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 maxi23
19.03.2013
zagroda fajna tylko mam nadzieje że nie będzie do wygrania jako tajemniczy stajenny
👤 ariama11
19.03.2013
ta floreny zrobią bo to naciągacze!!:P
👤 kasandra2121
19.03.2013
ostatnio dali 2 razy pod rzad evencie bedzie jak znalazl na zagrode dla liskow byle tylko ja trafic
👤 Ludwa
19.03.2013
W ogóle mi się nie podoba! Co to jest? Fotele? Warcaby? Powinien być pieniek, pod pieńkiem norka a w norce lisek. Im bardziej zbliżone do natury tym dla mnie piękniejsze.
👤 kicia555
20.03.2013
Moim zdaniem mogłyby te warcaby ustawiać na ziemi, te fotele psują całość. Myślę, że nie dadzą liska w norce, bo taki jest na fantasyramie, i chyba chcą aby się różniło.

Jak to będzie w stajennym, to se poczekam, aż będzie w jakimś evencie... jak chomiki itp...:P
👤 Ruda1289
20.03.2013
Podpisuje się pod wypowiedzią Ludwa . Te warcaby i fotele to lekka przesada :| ... Choć te warcaby to jeszcze jak cię mogę,ale te fotele _aaa ... Co to? Spa czy kurort wypoczynkowy ..... ? _rotfl _77 _buaha ... Tak może więcej natury ....
I zapewne będą do wygrania w Tajemniczym stajennym .... _058
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.