📰 News

Susza...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10301
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 AnEcZkA
15.03.2013
juz mi sie to podoba ,takie wszystko wysuszone na farmie.Juz sie nie moge doczekac
👤 august010190
15.03.2013
może w końcu twórcy wymyślili coś co będzie promować osoby które są częściej na farmie a nie te które maja pieniądze...??? może być ciekawie:)
👤 asasins00
15.03.2013
spoko obrazek xD
👤 asasins00
15.03.2013
to na święto wody august ty nieogarze
👤 malami70
15.03.2013
ta ja chucham i dmucham na moją farmę a tu kataklizm mnie czeka? _017
👤 alutka7
15.03.2013
to tak będą wyglądać farmy jak ociepli nam się klimat,
👤 asasins00
15.03.2013
nie tak alutka bo już ciepła jest bahama _40
👤 groszek10
15.03.2013
dla mnie to jakas pustynia albo nowa polana pustynna,tylko tyle przychodzi mi do głowy.:)
👤 batmanka
16.03.2013
Jaka polana pustynna, groszek? Nie widzisz że to nasza łąka główna, tylko wysuszona? Nie wiem co musi się stać, żeby twórcy gry dodali nowe pole do siania - w odpowiedziach do graczy kilka miesięcy temu wyraźnie powiedzieli, że im się to nie opłaca.
Co do eventu święta wody, ja to widzę tak: na czas eventu nasze farmy będą wyglądać właśnie w taki sposób, będziemy zbierać wiaderka z wodą jako wypadajki, będzie zadanie globalne, 3-4 poziomy i z każdym poziomem farmy będą coraz bardziej wracać do normalności.
assasins, kiedy w normalnym świecie jest to święto wody? Przed czy po Wielkanocy?
👤 tee4411
16.03.2013
[center]Nowy sposób siania i zbierania plonów doprowadzi nasze farmy do takiego stanu.
Na moim polu od ostatnich "usprawnień" i tak już wieje pustką
:@[/center]
👤 asasins00
16.03.2013
droga batmanko święto jest corocznie obchodzone 22 marca tak przynajmniej podaje wikipedia :D
👤 general7383
17.03.2013
kolejne nagrody których pewnie i tak nie bedzie można położyć na pnączu bo są z ulepszeniem do d...... to po co to pnącze gdzie i tak na pasku mam od ch..... ozdub powinni to zmienić _zly
👤 nirvana
18.03.2013
fajnie to wyglada, ja dopiero gram od końca grudnia, to jeszcze wielkanocy tutaj nie przezyłam, ani świat_kreci
👤 ariama11
18.03.2013
anka84 ciebie to juz całkiem pogieło, nic nie robisz tylko na farmie siedzisz, to juz uzaleznienie, bo wszedzie ciebie pełno jak mysiego g.....a_77_77
👤 tee4411
18.03.2013
Co się czepiasz ?
Chce, to siedzi, widać jeszcze ją to bawi.
Mnie po 2 latach klepaniny, wprowadzenie utrudnień na tyle wkurzyło, że przestałem grać, ale jeszcze jakoś wegetuję, ponieważ mam złudzenia, że w BP znormalnieją.
👤 ariama11
19.03.2013
racja, emeryci nie maja co robić i ta anka84 (?)chyba 48, siedzi na grzędzie i cały czas gdacze.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.