📰 News
Susza...
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
Co do eventu święta wody, ja to widzę tak: na czas eventu nasze farmy będą wyglądać właśnie w taki sposób, będziemy zbierać wiaderka z wodą jako wypadajki, będzie zadanie globalne, 3-4 poziomy i z każdym poziomem farmy będą coraz bardziej wracać do normalności.
assasins, kiedy w normalnym świecie jest to święto wody? Przed czy po Wielkanocy?
Na moim polu od ostatnich "usprawnień" i tak już wieje pustką
Chce, to siedzi, widać jeszcze ją to bawi.
Mnie po 2 latach klepaniny, wprowadzenie utrudnień na tyle wkurzyło, że przestałem grać, ale jeszcze jakoś wegetuję, ponieważ mam złudzenia, że w BP znormalnieją.
Zaloguj się aby dodać komentarz.