📰 News

Tajemnicze sadzonki na Bahamaramie i wyprzedaż turbo nawozu Zosi

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10289
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 august010190
09.03.2013
Mam problem. Zakupiłem godzinę temu 2 tajemnicze sadzonki floreny mi pobrało a sadzonek nigdzie nie widać.
Czy ktoś ma podobny problem???
👤 podazajzamnax3
09.03.2013
a sprawdzałeś na Bahamie czy ich nie ma? :) tam powinny być ;)
👤 tee4411
09.03.2013
Tak wygląda w praktyce [u]DEMAGOGIA[/u]
Dla naszej "wygody" :
kasowanie - jednym kliknięciem - było ... i nie ma cofnij !
zbiór plonów - celowanie przez koszmareks utrudniony wyskakującymi okienkami
sianie - karkołomna masakra (dla mnie nie do przebrnięcia)
Gra z założenia powinna bawić, cieszyć, odprężać. BP robi wszystko, żeby tylko wyrwać nam ka$$ę i to na maxa!, ponieważ po ostatnich wyczynach bez kombajnu nie da rady w toto grać.

a więc - BP - grajcie sobie (do czasu opamiętania) w toto sami - Hi, hi, hi ...

[center]_013[/center]
stan mojego konta :
2.400.000 SG
0.000.002 FL ..... i ani grosza wiecej nie dam !
SADZONKI :( - kupujcie sadzonki, sadzonki . . . ? ? ? ._niuniu
👤 august010190
09.03.2013
tak dziś zakęcony jestem że nie zauważyłem że te sadzonki to tylko z Bahamy:P dzieki podążajzamną
👤 -ulcia123456789-
09.03.2013
na 9 sadzonek
2x drzewo karambola
granatowiec
pistacja

całkiem fajnie:)
👤 Ruda1289
11.03.2013
Dostałam 6 x pistacje,
4 x granatowic,
5 x orzesznica,
kilka drzewek XXL,
4 x drzewko karambola.
Dużo w ten event nie pakowałam kasy (FL) ..... I jestem zadowolona ze zbiorów ..... hurra
👤 justyska4
11.03.2013
Jak już jakoś nazbieram florenów i chcę kupić jedną sadzonkę to zazwyczaj wyskakuje mi drzewko XL, których mogę sobie kupić na pęczki za SG. Przegieciówa, że już nie wspomnę o stajennym- dostałam kiedyś UL XL za 10 FL _rotfl
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.