📰 News

Wypadanie przedmiotów ze zbioru - aktualizacja

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10286
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 august010190
06.03.2013
to jak to poprawią to aktuyalizacja będzie w porządku:) obrządzanie zwierząt uważam za duży plus! tylko jak dla mnie nadal pozostaje głupotą pasek stanu dojrzewania pól zagród drzew (w prawym górnym rogu) bo muszć zamiatać oczami po całym monitorze żeby zobaczyć za ile będzie koniec dojrzewania;/;/
👤 tee4411
06.03.2013
Wszystkie "poprawki" praktycznie są kolejnymi utrudnieniami.
Zlikwidowano możliwość wygodnego siewu z użyciem klawisza "ctrl"
Moje pole - dalej puste - czekam na rzeczywiste ułatwienia w grze, a nie rozmnażanie bezsensownego klikania.

WIELKA nagroda w ewencie - kilka florenów, a na kombajn potrzeba kilkadziesiąt.
Zajrzał już chyba początek końca tej gry (szkoda 2 lat klepania).
_gasi[center][/center]
👤 Maciej29
07.03.2013
Zgadzam się z Tee4411, moje pola również puste, jeżeli aktualizacje nie zostaną cofnięte to niestety ale trzeba się po 3 latach pożegnać z grą, jedna wielka klikologia, żeby zebrać pole dwa kliknięcia, pasek narzędzi totalna porażka, pasek dojrzewania jeszcze większa,
ułatwnieniem jest zbieranie zagród, nic poza tym, odnoszę wrażenie, że owe udogodnienia sprowadzają się do tego by kupować kombajn itp. ok ale zróbcie atrakcyjną cenę na ten kombajn, pozdrawiam i życzę autorom poprawek owocnych przemyśleń.
Na koniec pytanie: po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze??/
👤 Ruda1289
07.03.2013
Jeżeli chodzi o zbieranie z pól ja nie widzę żadnej różnicy,mogę nawet śmiało powiedzieć,że zbiera mi się szybciej _faja .Trzeba tylko dojść do ładu z tym paskiem i się przyzwyczaić :P . Trochę irytuje mnie dawanie zwierzętom paszy _aaa ,bo parę razy z pospiechu dałam im super pasze zamiast zwykłej.Za jednolite te kółko _058 .Denerwujący _zly jest natomiast pasek stanu dojrzewania pól,drzew i zagród.Wolałam poprzednią wersje gdzie trzeba było nacisnąć żeby zobaczyć ile pozostało czasu do końca. _crach
Ale to tylko moje skromne zdanie .... _052
👤 kika2ooo
08.03.2013
[url]tee4411[/url] już od dawna nie potrzeba było do siania ctrl, a teraz klikasz na drugie kółeczko z błyskawicą i siejesz myszką, to samo jest z podlewaniem
👤 milumilusia
08.03.2013
wkurzają mnie te wszystkie wyskakujące paski, informacje. dla mnie beznadzieja.
👤 Frost61
08.03.2013
Zbieranie , sianie dolnego paska jest beznadziejne !!!
Często daję super nawóz zamiast gnoju!!!!
Specjalnie tak zaprogramowano aby niszczyć nasze zapasy !!! Kilkakrotnie trzeba klikać aby uruchomić szybki siew. Dużo niedopracowań w tych zmianach.
Kto decyduje o wypuszczaniu takich bubli ?
Chyba, że to specjalnie dla zbijania realnej kasy !!!!
Myślę, że to koniec klikologi i siania tysięcy roślinek w nowych eventach !!!
Farma 89, wyspa 24 !!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.