📰 News
Wypadanie przedmiotów ze zbioru - aktualizacja
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (7)
Zlikwidowano możliwość wygodnego siewu z użyciem klawisza "ctrl"
Moje pole - dalej puste - czekam na rzeczywiste ułatwienia w grze, a nie rozmnażanie bezsensownego klikania.
WIELKA nagroda w ewencie - kilka florenów, a na kombajn potrzeba kilkadziesiąt.
Zajrzał już chyba początek końca tej gry (szkoda 2 lat klepania).
ułatwnieniem jest zbieranie zagród, nic poza tym, odnoszę wrażenie, że owe udogodnienia sprowadzają się do tego by kupować kombajn itp. ok ale zróbcie atrakcyjną cenę na ten kombajn, pozdrawiam i życzę autorom poprawek owocnych przemyśleń.
Na koniec pytanie: po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze??/
Ale to tylko moje skromne zdanie ....
Często daję super nawóz zamiast gnoju!!!!
Specjalnie tak zaprogramowano aby niszczyć nasze zapasy !!! Kilkakrotnie trzeba klikać aby uruchomić szybki siew. Dużo niedopracowań w tych zmianach.
Kto decyduje o wypuszczaniu takich bubli ?
Chyba, że to specjalnie dla zbijania realnej kasy !!!!
Myślę, że to koniec klikologi i siania tysięcy roślinek w nowych eventach !!!
Farma 89, wyspa 24 !!!
Zaloguj się aby dodać komentarz.